Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit hihetek el neki? Semmit?

Figyelt kérdés

Nem tudok megbízni a barátomban. Követett el hülyeségeket,de sosem csalt meg. Nem iszik,nem jár bulizni,soha egyik barátnőjét sem csalta meg és engem sem. Neki is és nekem is ez a leghosszabb kapcsolata eddig. (majdnem 3év) Eddig max 1-2hetesek voltak neki.

Én megcsaltam...tudja,hogy vmi volt köztem a sráccal,majdnem tanúja is volt,de mégis ő könyörgött,hogy ne hagyjam el,mert nagyon szeret.

Azt mondta mindig is,hogy velem akarja leélni az életét,hogy össze szeretne költözni és hogy soha nem akar mást.

Az összeköltözés sikerült. A kezem is megkérte,de mivel túl fiatalok vagyunk én nem veszem komolyan,nem úgy mint ő.

Ha valami bajom van mindig segít,soha semmit nem sajnál tőlem. Mondtam neki,hogy félek,hogy mégis meg fog csalni. Erre annyit mondott,hogy miért csalna meg,ha szeret.(azt állítja,hogy ennyi idő után is SZERELMES) és még azt is mondta,hogy ha más megtetszene neki,akkor előbb szakítana,de hogy amúgy meg nem történhet ilyen,mert sosem csalna meg és nem cserélne le senkire.

Tegnap összevesztünk,már úgy voltam vele,hogy hazaköltözöm,de erősködött,hogy ne,mert ő velem akar lenni és szeret.

Előttem mégis olyan képek vannak,hogy kidob más lány miatt és nekem el kell tőle jönnöm és az én helyemet más veszi át.Félek.

Szerintetek van benne valami? Vagy tényleg szerelemmel szeret?


Vannak rossz tulajdonságai neki is. Pl. ha én megütöm,akkor van,hogy visszakapom. Nem olyan erővel,de visszaadja. Néha olyanokat vág a fejemhez,hogy én kiszolgáltatom magam vele,mert pl.ő szaladgál nekem boltba,meg este gyógyszertárba,ha kell.

Állandóan azt hallgatom,ha összeveszünk,hogy én sosem törődöm vele,meg hogy 0 amit nyújtok és hogy rajta látni,hogy szeret,mert mindig ő jön oda hozzám és én magamtól nagyon ritkán megyek oda hozzá.


Hiába mondom neki,hogy tudom,hogy nem szeret,de folyton azt állítja,hogy igenis szeret. Már mondtam,hogy mondja meg,ha azt akarja,hogy ne éljünk együtt,de akkor meg lehülyéz,hogy hogy gondolhatok ilyet,mikor ő ennek örül.


Szerintetek? Mit gondoltok erről a srácról?


Tegnap este kiderült vmi,egy hazugság. Rendelt valamit,aztán az új címre küldték és mivel olyan dolog volt,amire én azt mondtam volna,hogy ne rendelje meg,ezért úgy adta elő,hogy biztos valaki kinyomozta az új címünket és rendelt a nevére vmit. Ez tegnap kiderült,hogy nem így volt,mert ő maga rendelte. ma bevallotta.

Azt mondta,hogy ezek után ő se nagyon hinne nekem,de őt az zavarja,hogy én azt nm hiszem el,hogy nem csalna meg. itt mondtam neki,hogy mivel azt mondta,hogy előbb szakítana ezért így se lehetek nyugodt. mondta,hogy ő se lenne az ha én mondtam volna ezt. de hogy ilyen úgysem lesz. aztán kérdeztem,hogy miért mit mondana,ha lenne egy lehetősége. azt mondta,hogy nem tudja. aztán mondtam neki,hogy kösz.azt mondta félreértette a kérdést,mert utána feltettem úgyis,hogy mi lenne,ha egy lány felkínálkozna neki. arra már azt mondta,hogy megmondaná,hogy van bnője.


Most akkor ezt azért mondta,hogy hagyjam,vagy így is van?


2011. okt. 22. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

" Én megcsaltam"


örülj neki b@zdmeg hogy nem dobott ki, erre még annyit tudok mondani, hogy elég papucs a srác,

úgy elküldetelek volna a halál retkes f@szára hogy 1 hétig sírtál volna.

kihasználod szegényt,

te lotyó

2011. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért ne szerethetne ennyi idő után is??? Mi 4 éve vagyunk együtt és fülig egymásba vagyunk zúgva... 2 hónapja együtt lakunk hét közben, mégis hétvégén is legszívesebben végig együtt lennénk...

Ismerek olyan párt is, akik 18 éve vannak együtt, ebből 12 éve együtt élnék, és most is úgy bújnak egymáshoz, mint egy friss szerelmespár, le se tudnák tagadni, hogy odavannak egymásért.

Én azt nem értem, hogy Te miért vagy vele. Egyértelmű, hogy nem vagy már belé szerelmes, hiszen egyrészt megcsaltad, másrészt Te magad se hiszed el, hogy ennyi idő után lehet szerelmesnek lenni- szóval nem vagy az.

Ha pedig Te nem vagy belé szerelmes, akkor miért vagy vele??? Csak kihasználod őt... Örülhetnél, hogy a megcsalás után visszafogadott, lesned kéne minden apró óhaját, bebizonyítani, hogy megérdemled a 2. esélyt- Te ehelyett követelőzöl és kihasználod, és TE félsz tőle, hogy megcsal... Te miért csaltad meg?? Akkor nem gondoltál bele, hogy Neked hogy esne fordítva? Szerinted ha megtenné, akkor Te vissza tudnád úgy fogadni, ahogy ő Téged?... Szerintem nem.

Nem értem, miért vagy vele, mikor egyértelmű, hogy nem vagy belé szerelmes. A legjobb megoldás az lenne, ha szakítanál vele. Ha egy kicsit is szereted és tiszteled, akkor megteszed neki ezt a szívességet, hogy szakítasz vele, és hagyod, hogy megtalálja azt a lányt, aki igazán megérdemli és megbecsüli, akivel igazán boldog lehet.

20/L

2011. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy én milyen vagyok és hogy nekem mit lehet elhinni.

Engem az érdekelne,hogy ő miért mondta először azt,hogy nem tudja mit csinálna. Tényleg nem érthette a kérdést és azért válaszolt így?

Mindig azt mondja,ha csajokról vagy megcsalásról van szó,hogy ne kombináljak már,mert nem tenné meg és soha nem is tette meg és nem is tervezi.

Ő oda szokott bújni hozzám és szokott azért is rinyálni nekem,hogy én sose megyek oda hozzá magamtól,vagy ha odajön,akkor elhúzom a fejem,de akkor is érdekelne,hogy ti 100%-ban megbíznátok benne,hogy nem csalna meg?

Elhinnétek neki,ha azt mndaná,hogy veletek akarja leéni az életét és szeretné,ha egyszer a felesége légy?

2011. okt. 22. 13:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy a barátomnak is elhiszem 4 év után is.

Pláne azok után, amiket tett/ tesz érted a barátod, nem tudom, miért kételkedsz benne... Te mennyiszer tudtára adod, hogy NEM szereted, ő meg folyamatosan bizonygatni próbálja, erre félreért/ nem ért egy mondatodat, válaszol rá valamit, ami Neked nem tetszik, és máris kétségbe vonod az állításait... Igazából nem tökmindegy, hogy szeret- e, vagy sem, hogy leélné-e az életét Veled, vagy sem, mikor Te úgysem szereted és nem vele fogod leélni az életed???

2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nevetséges. Szerintem meg csak próbálsz itt össze vissza kombinálni hogy végül úgy állíthasd be mintha a megcsalásod tök jogos lett volna, és egyáltalán nem probléma. Odabújik hozzád meg áh, röhej.
2011. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja aztán eddig azt állította,hogy nem csalna meg,most meg ilyet mond arra a kérdésemre,hogy nem tudja...hát nem tudom,hogy te utána elhinnéd-e neki,hogy csak félreértette...
2011. okt. 22. 14:14
 7/13 anonim ***** válasza:

és te mit válaszoltál volna a megcsalásod előtt ha megkérdezi tőled? hm?,

és most mit válaszolnál??

2011. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na állj. ő azt jól tudta,hogy én ezt kettő másikkal is megtettem...neki volt rá oka,hogy ne legyen biztos.


De amúgy is most róla van szó. Hinnétek neki ebben?

2011. okt. 22. 14:29
 9/13 anonim ***** válasza:
ez ugy ahogy van felejtos..
2011. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kovácsn válasza:
A barátod 1 klumpa te meg 1 hisztis ribanc
2011. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!