Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elszakadni tőle mikor tudom, hogy csak szédít?

Figyelt kérdés
Szerelmi háromszögbe keveredtem. Érzem hogy fontos vagyok neki, de félek hogy csak azért van velem (is) mert a barátnő messze van és tőlem megkap mindent ami kell (pl szex). Valahogy érzem h csak játszik velem, mégsem tudok ennek végetvetni...segítsetek mit tegyek...

2012. máj. 6. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Találj mást. Mindig ez a megoldás. Illetve ha látszik, hogy nem fog normálisan működni a dolog, akkor ne ásd bele jobban magad!
2012. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A megérzések általában jók. Biztos, hogy azért van veled, mert a párja messze van és kell neki a szex. Vess véget a dolognak, mielőtt jobban belekeveredsz. Ez egy ördögi kör, amiből nehéz kiszállni, de a saját érdekedben muszáj. Én 2 évig voltam szerető, reménykedtem, hogy az illető szakítani fog, de nem tette. A végén már annyira szenvedtem a helyzettől, hogy megmondtam, nincs tovább, pedig továbbra is szerettem a pasit. De van az a határ, amin túl már nem lehet tűrni. Keress mást minél hamarabb!
2012. máj. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az agyam tudja h ezt kell tenni..de minden más porcikám azt mondja maradj...téged akar.:( sztem is igazatok van...de mindig azt mondom magamban h ilyen jól nem hazudhat és játszhat meg ember "érzelmeket" azt állítja felém húz a szíve...és fél h elveszít..és ha választás elé állítom? mennyi az esély h engem választ?
2012. máj. 6. 23:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítsd csak választás elé, az elég nagy pofára esés lesz neked - merthogy nem téged fog :) - hogy rájöjj, hogy mit kell tenned.
2012. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbáld meg otthagyni.
2012. máj. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szakíts vele, szerezz új telefonszámot, igy nem tud hívni. ha mégis hív, mond azt hogy nem érsz rá,pl. találkozol ezzel-azzal,van már programod, ha 2-3 szor elutasítod talán akkor lepattan.Légy erős.
2012. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állíts választás elé, és akkor majd kiderül az igazság
2012. máj. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért ilyen nehéz ez??? :$ de köszi a tanácsokat...választás elé nem merem állítani...félek h nem engem választ...és ha mégis akkor csak szerepváltás lesz...én leszek a barátnő és lesz más szerető :S
2012. máj. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!