Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen még mindig nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen még mindig nincs pasim és már jó ideje nem is volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni hogy sosem talál már rám a szerelem.... 20/L vagyok... egy pasim volt az is már legalább 6 éve... kb. 3-4 hónapig jártunk... azóta semmi... mondjuk 1 éve volt pár pasi jelölt de aztán egyikből sem lett semmi...az osztályban minden csajnak van pasija csak nekem nincs és ez elég ciki számomra :/

valami biztatót tudtok mondani? vagy már reménytelen ez az egész, mármint úgy értem, hogy a legtöbb csaj 20 évesen tök nagy tapasztalattal rendelkezik pasizás terén én meg "majd ha lesz valakim " szinte tök kezdőnek fogok minősülni és félek hogy azért fog ott hagyni...



2012. máj. 8. 21:27
1 2 3
 1/21 Inkog Nito ***** válasza:
Hát ennél nagyobb badarságot még nem hallottam :)) Ne aggódj úgy is lesz valakid.Amúgy a tapasztalatot annyira túlértékelik.Minden embert meg kell tanulni kezelni,egy-egy kapcsolatból csak pár dolgot lehet áthozni egy másikba.Nem gáz hidd el.Rendben leszel.
2012. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 8. 21:31
 3/21 anonim ***** válasza:
jó ha azért fog ott hagyni ,akkor nem neked való. persze nem kell ezért elítélni egy pasit, ha nem szeretne kezdő lányt, érthető. de neked így alakult és ezt nem lehet gáznak tartani. ez van. szerintem ne ezen parázz, add magad és így fogadjanak el. sokan nem rendelkeznek nagy tapasztalattal e téren, de nem ez a lényeg, hanem hogy miként kezeled. és kezelheted úgy, hogy: és? én ez vagyok, és jó vagyok. és hidd el, akkor a férfi is ezt gondolja majd. van aki nem kezdő, mégis tök béna... hagyjad már...
2012. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 ASOT ***** válasza:

1-essel egyet értek!


legyél nyíltabb! lehet h túl taszító vagy túl magas falat húztál magad elé...és nem ciki ha te is kezdeményezel..

2012. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szerencséd, hogy lány vagy, ha fiú lennél ultra gáz lenne, de így inkább kiváltság....le feküdtél a régi barátoddal?
2012. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vegyél fel szebb ruhákat, hajadat jobban csináld meg, csiszolja személyiségeden. Aki tetszik mosolyogj rá, legyél nyitott a beszélgetésekre. EASY!!!
2012. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, vannak nálad idősebb lányok is, akik tényleg tök tapasztalatlanok. Gondolom, normális fiút akarsz, az ilyen meg nem fog otthagyni téged emiatt. Sőt: szerintem becsülni fogja azt, hogy nem kamatyoltál össze-vissza mindenkivel. Amúgy meg ne másokhoz mérd magad, ne azért akarj magad mellé valakit, mert mindenki másnak van (bár elismerem, az efféle kényszer nagy úr tud lenni). Saját magad miatt keress valakit, ha keresel, másoknak amúgy sincs közük a magánéletedhez.
2012. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk le....3 hónap után?!?! hagyjad már :D én nem az a típus vagyok...
2012. máj. 8. 21:37
 9/21 lila nyuszi ***** válasza:

Legalább volt neked... :)


21/N

2012. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi az ideál? Mi fontos a pasiban?
2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!