Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen még mindig nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen még mindig nincs pasim és már jó ideje nem is volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni hogy sosem talál már rám a szerelem.... 20/L vagyok... egy pasim volt az is már legalább 6 éve... kb. 3-4 hónapig jártunk... azóta semmi... mondjuk 1 éve volt pár pasi jelölt de aztán egyikből sem lett semmi...az osztályban minden csajnak van pasija csak nekem nincs és ez elég ciki számomra :/

valami biztatót tudtok mondani? vagy már reménytelen ez az egész, mármint úgy értem, hogy a legtöbb csaj 20 évesen tök nagy tapasztalattal rendelkezik pasizás terén én meg "majd ha lesz valakim " szinte tök kezdőnek fogok minősülni és félek hogy azért fog ott hagyni...



2012. máj. 8. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"nem feküdtünk le....3 hónap után?!?!"

:D:D prűűűd :D én 2 hetet várok max csajokra, ha nincs semmi lépek

2012. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Milyen osztályban vagy te 20 évesen???
2012. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

megjegyzem, amikor azzal járt, akkor úgy 14-15 éves volt... szóval teljesen érthető, ha nem feküdt le vele...

egyébként meg lehetsz későn érő, és majd, ha találsz egy olyan fiút akivel szívesen csinálnál bármit, és közös érdeklődésetek is van (a szexen kívül :-P ) akkor biztos, hogy jó érzésekkel leszel vele. nem tudom elképzelni miért ne így történne! :-)

2012. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A 12es rátapintott a lényegre, 20 évesen milyen osztály?,amúgy meg, én ezzel foglalkoznék a legkevésbé... a másik meg hogy ha voltak jelentkezők, akkor nyilván a TE hibád.
2012. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add fel,csak ne keresd görcsösen! :) Eljön az,hidd el..



A párom (F) 20 éves, szűz, 3 éve volt barátnője utoljára,aztán velem összejött. :) (Több hónapig beszéltünk,találkoztunk,meg alapból elvoltunk)

Nem terveztük amúgy a kapcsolatot az elején,csak leveleztünk (GYK-n kezdtük xDDDD) ,de örülök,hogy így alakult,ahogy érzem ő is! :)



17/L

2012. máj. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire válogatós, és ne csak a legjóképűbb srácokat vedd észre, akkor majd rögtön találsz pasit!
2012. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én 19 vagyok volt 1 "barátnőm"... az is vagy 2 hónapot (sem) tartott, szóval én kb úgy veszem nem is volt :D Még sem aggódok amiatt, hogy másnak már X barátnője volt. Ha neki ez kell :) Én tulajdonképpen így is egész jól el vagyok, nem kell eljárkálni senkihez, ajándékot venni bla bla :D

Azért meg nem fogok valakit keresni, hogy elmondhassam: Nekem is van barátnőm...


(20 évesen milyen osztály?! Hagyjad már :D Nekem 24 éves osztálytársam van :D Érettségi (4év) +techikum(2év) és most jár szakmára (3év) :D )


19f

2012. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
milyen osztály-milyen osztály.... :S nappali tagozatos OKJ-s ra járok...(és csak úgy mellékesen 2 év) úgyhogy még 21 éves koromban is "osztály " lesz a megnevezése :P XD
2012. máj. 9. 19:25
 19/21 A kérdező kommentje:

mielőtt még valaki beszólna teknikumba járok de ugye az már OKJ kategóriába sorolandó

(magyarul 5. és 6.év )

2012. máj. 9. 19:28
 20/21 anonim ***** válasza:
de azért az "osztályos" rész tisztázása mellett kaptál biztató, és megnyugtató szavakat is! :-)
2012. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!