Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 évesen még mindig nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen még mindig nincs pasim és már jó ideje nem is volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem azt hinni hogy sosem talál már rám a szerelem.... 20/L vagyok... egy pasim volt az is már legalább 6 éve... kb. 3-4 hónapig jártunk... azóta semmi... mondjuk 1 éve volt pár pasi jelölt de aztán egyikből sem lett semmi...az osztályban minden csajnak van pasija csak nekem nincs és ez elég ciki számomra :/

valami biztatót tudtok mondani? vagy már reménytelen ez az egész, mármint úgy értem, hogy a legtöbb csaj 20 évesen tök nagy tapasztalattal rendelkezik pasizás terén én meg "majd ha lesz valakim " szinte tök kezdőnek fogok minősülni és félek hogy azért fog ott hagyni...



2012. máj. 8. 21:27
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Szia!! 19 évesen lett az első komoly kapcsolatom( első szex) és 1 évig tartott.. MEGÉRTE KIVÁRNI az elsőt!! Hidd el:)!

Ha már volt barátod valószínűleg nem nézel ki rosszul sem:)! Szerintem bulizz sokat, engedd el magad, legyél kedves, mosolyogj sokat:)!!

Ha a fiú szeret akkor pedig nem gond neki, hogy kivárja azt az akárhány hónapot:)!;) kitartás!!

2012. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!