Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi lennék a véleményetekre, szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve járok a barátommal,és ha még eddig nem is találkoztunk sokat, de az interneten folyton chateltünk.Az utóbbi hetekben pedig alig-alig írunk és találkozni csak 2-3x hetente találkozunk. Mostanában állandóan kint van a barátaival, focizik, vagy akármi mést csinál. Mikor múltkor bulizni mentünk, én mentem utánna, és azt mondta, hogy ma többet lesz a haverjaival. És ezt nem értem, sokszor veszekedünk ez miatt, mert egyfolytában mondom neki, hogy neki minden más fontosabb nálam, persze ő ezt a tényt erősen megcáfolja, mondván én vagyok neki a legfontosabb. Nagyon szeretem őt, de egyre gyakrabban érzem azt, hogy hanyagol, vagy már nincs oda annyira értem, mint régebben. Szerintetek mit tegyek ?

2012. máj. 15. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, neki a haverok fontosabbak!
2012. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem követelheted azt tőle, hogy a nap 24 órájában veled legyen. Próbálj egy kicsit újítani a kapcsolatotokon vagy kérdezd meg, hogy őt mi bántja. Szerintem semmi, csak lassan itt a jó idő, jó érzés a szabadban lenni.
2012. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én megértem, hogy kint szeretne lenni de folyton a barátaival megy. És ahogy említettem, mikor elmentem utánna, akkor azt mondta, ma többet lesz a haverokkal (akikkel minden nap együtt lehet, nem mint velem).
2012. máj. 15. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha unalmas vagy neki, arról nem ő tehet. Amúgy meg nem kéne chatelnetek, semmi értelme.
2012. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sosem unatkozunk, ha együtt vagyunk, folyton találunk valami elfoglaltságot. És tudod, ha nem lehetsz minden nap együtt valakivel, és nagyon hiányzik akkor mit lehetne tenni ?
2012. máj. 15. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Te totál a nyakára mászol.

Elhiszem hogy szereted DE

1. ne chatelj.. az mindig rossz a kapcsolatnak.

2. heti 2-3 alkalom bőven elég ha fél éve jártok..

3. neked is legyen életed.. neki van, fogadd el.. te a része vagy az életének és nem az élete. Nem is egészséges. Legyenek céljaid, barátaid stb. függetlenül tőle. Hidd el vonzóbb neki is ha nem rajta lógsz mindig, hanem hagyod kicsit lógva a barátaival. Sokkal elégedettebb lesz veled és büszkébb lesz rád.

4.Ne nyafogj, ne panaszkodj, nem a lelki szemetesed. Azért mert a párod nem kell megterhelni, legyetek barátok is. A barátaiddal is ilyen önzőn bánsz?

5. Legyél végre nőies. Az igaz nő nem önbizalom hiányos. Ha valamiért szakít veled...akkor szakít..de azzal csak rontasz a helyzeten ha ráakaszkodsz. És ha szakít, szar, de akkor lehetséges hogy nem működött a dolog. Fogadd el. Ne féltékenykedj minden csajra aki hozzászól. Légy magabiztos, bízz magadban, hogy te fantasztikus lány vagy, miért is kéne ilyesmitől félned.De ehhez először saját magad értékelését kell rendbehoznod.


Bocsi a hosszú válaszért..de ezek azért érződnek benned ennyiből is.

2012. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj vele higgadt fejjel beszélni! Mondd el neki te hogy gondolod ezt az egészet, és hagyd hogy ő is elmondja az érveit (még, ha csak a régebbiek azok)! Szerintem amikor együtt vagytok , az is jót tehet, ha elmentek valami új helyre (vagy csak a vidámparkba)! Amúgy amíg ő a barátaival van menj el te is a tieiddel (ne hanyagolj el senkit!)!
2012. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!