Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2010. augusztus 15. Fogyókúra...

2010. augusztus 15. Fogyókúra indul. Van komoly csatlakozni kívánó személy itt? (a módszer lényegtelen, csupán egymás támogatása a cél)

Figyelt kérdés

Üdv!


19 éves lány vagyok. 20 kg-mos feleslegem van. 71 kg vagyok, a versenysúlyom 55-56 kg volt. Sajnos lelki okok miatt sokat híztam 2 év alatt.


Társat keresek, mert olyan jó lenne valakivel kivesézni, mit hogyan csináljunk, mennyit stb. Eszmecsere ugymond. Mindig vannak futó személyek, de idővel eltünnek, nem írnak. Van kedved napi/heti szinten csevegni itt velem a fogyiról?


Én így próbálok fogyni:

Reggeli: mindig 1-2 natúr joghurt.

Ebéd: bármi, ami otthon van, de nem sok.

Vacsora: még 18 előtt, egy kis zöldség, max csirkemellel, de többnyire magában. PL: 2-3 db uborka, paradicsom stb.


Folyadék: napi 2-3 liter víz, tea (cukor nélkül)


Nem eszek abszolút kenyeret. Néha egy kis fánk, ez-az besikerül, attól függ milyen étel van épp itthon. Kenyeret azonban soha nem eszek. Felvágott stb mind magába zöldséggel.


Sport: 2 naponta , esténként 30 perc kocogás


2010. aug. 14. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem éhen fogsz halni.
2010. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy holnaptól énis kezdek fogyózni, amugy csak hogy tartsam az alakom!!!! ezen a nyáron inkább hogy sok folyadékot ittam volna, sok fagyit és édességet ettem!!! kicsit lekell adni!!!! :)
2010. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
utolsó voltam és szerintem többet mozogj, mert a fogyókura nem csak abból áll, hogy éhezzen az ember!!! de az is segit ha előtte méregtelenited a szervezeted, tarts lénapot, pl. gyümölcslevekkel, hogy egy nap csak azt iszod!!! lehet hogy nagyon nehéz lesz kiirni és éhes leszel, de azt olvastam ha nem méregtelenit valaki fogyókúra előtt, akkor nem igazán lesz hatásos!!!!!! sajnos!
2010. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kibirni* a kiirni helyett!!! :)
2010. aug. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71-56 az milyen kultúrában 20?!:D
2010. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

szerintem reggelire egyél mindenképpen többet, reggelire ehetsz nyugodtan kiflit, zsömlét..a felvágotthoz

ahhoz hogy bírd a sportot szükséged van az energiára

én most ezt fogom elkezdeni: [link]


az első hétig már egyszer eljutottam de most kezdem előröl mert akkor közbejött egy kis probléma és több napot is ki kellett hagynom szóval kezdem előröl

2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

55-56 kg volt de most a 71ből kb 20at akar leadni

sok ész kell hozzá

2010. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mivel 55-nek már örülnék, de jó lenne az az 52.


Ha csak gúnyolódni tudnak egyesek, jobb, ha be sem jönnek. Megsúgom, nem fogok éhen halni, már csináltam és az égvilágon semmi bajom, mivel az ebédem változatos, minen tápanyagot megkapok. Reggel pedig azért eszem ilyen keveset, mert lehet nem hiszitek el, de nem tudok wc-re menni, ha reggelizek töményen. Így próbálgattam, hogyan jó, a joghurt, túró, tej és egyéb tejtermékek nem okoznak gondot, ha viszont reggelre kiflit stb eszek, már nem jó.

2010. aug. 14. 16:24
 9/20 anonim válasza:
jaj ez jóó. csatlakozom hozzád! :] én pilates tornázni fogok. mit gondoltok róla?
2010. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Elolvastam a válaszod. Még mindig úgy gondolom rettentő kevés, találd meg az arany középutat. Nem gúnyolódásnak szántam de szerintem nekem van igazam.
2010. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!