Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jó abban, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó abban, hogy egy ember évekig szereti titkon a másikat, de mikor összejöhetnének visszalép és csak barátok maradnak?

Figyelt kérdés

Ha én évekig várnék valakire, megváltás lenne ha vele lehetnék....

Saját eset, van egy lány évekig szerelmes volt belém, jó barátok voltunk. Kiderült a dolog, én is szerelmes lettem belé, de végül azt mondta maradjunk inkább barátok. :(



2012. máj. 18. 07:37
1 2
 1/11 guido ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen. Összejöttem vele 4 év után amikor már megtudtam, hogy titkon szeret engem. fél év múlva kijelentette, hogy jobb lett volna, ha csak egy álom maradok, mert ez igy túl könnyű, hogy összejöttem vele... Ebbe logikát nem találtam xD Igaz nő is az illető
2012. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
annyira nem értem ezt az egészet :/ ígérte, hogy együtt leszünk, szeretni fogjuk egymást.....mostmeg "inkább csak barát vagy" :S
2012. máj. 18. 07:42
 3/11 guido ***** válasza:
Igen :D Nekem is ez volt. Kb a bátyának tart azt mondta. Ebben azt nem értettem, hogy én azért nem szeretkeznék se a húgommal se a nővéremmel xD
2012. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megismert, és rögtön elmúlt a szerelem. :D
2012. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már 4 éve barátok vagyunk, egymás bizalmasai, szóval tudhatta, hogy milyen vagyok!
2012. máj. 18. 08:38
 6/11 anonim ***** válasza:
4 év után szerintem már kár összejönni!Komolyan ez már túl sok idő... Max 1év után kellett volna összejönnötök.
2012. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, egyszerűen FÉL, ez a helyes szó.

fél, attól, hogy összejöttök és lehet hogy az elején csodaszép lesz, meg minden...!de összefogtok veszni, és ha szakításra kerül a sor, akkor nagyot fog csalódni... :/


Inkább nem kockáztat, és maradtok barátok, minthogy járjatok és szakítotok és a barátságnak is annyi.


Szóval nem mer kockáztatni... :(

2012. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy többet ér a barátság...de miért nem lehet megpróbálni nem értem :/ Elmondása szerint ő is annyira szeretett volna engem,mindent megtett volna, hogy együttlegyünk, erre tessék... :/
2012. máj. 18. 14:03
 9/11 A kérdező kommentje:
és oké, ugyan olyan barátok maradunk, csak ez bennem okozott egy törést :/
2012. máj. 18. 14:05
 10/11 A kérdező kommentje:
elérte azt, hogy énis szerelmes legyek elé és mikor egyenesbe érnénk, leejtett...
2012. máj. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!