Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Részletek lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Részletek lent

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok (én is annak tartom magam), az osztályban is engem választották a legszebb lánynak, de nincs párkapcsolatom. 17 éves vagyok, és eddig egy kapcsolatom volt, 3 hónapig jártunk. A szüleim is ezzel csesztetnek, hogy biztos leszbi vagyok (nem igaz), meg hogy ők már ennyi idősen randizgattak másokkal. Érdekelnek a fiúk, sokszor voltam már szerelemes, de nem lett belőle semmi. Nem vagyok félénk, tehát ezzel sincs probléma. Volt olyan, hogy járni is akartak velem (többször is) de nekem nem tetszett a srác. Igazából nem értem az egész párkapcsolati cucc lényegét.Nem tudom, mire jó tulajdonképpen. Van egy fiú, aki majd hatalmaskodik felettem, meg nyálaskodik? Mert nekem erre nincs szükségem. Egyszer az iskolában az egyik fiú leszopatott, de nagyon szerelems voltam belé, utána dobott, pontosabban nem is jártunk. Akkor megfogadtam, nem leszek szerelmes többet. Minek az egész, hogy szenvedjünk? Inkább kimaradok belőle.
2009. aug. 21. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Két lehetőség van ami valószínü:

1-Túl szépnek tartod magad(ettől függetlenül lehet h az vagy) és úgy érzed egyik fiú sem elég szép,jó hozzád.

2-Bepánikolsz attól ha valaki 'uralkodni' akar feletted,félsz az elkötelezettségtől.


Csak kicsit jobban belekéne gondolnod a kapcsolatok jobb,szebb oldalába(pl h van valakid aki melletted van mindig és képes érted bármire),akkor könnyebb lesz majd a párválasztás is.Csak vigyázz h ne olyat 'halássz ki' aki csak a külső szépséget látja benned.

2009. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Újabb példáját láthatjuk annak, hogy a szépség nem minden. Az a fiú aki leszopatott, jól kihasznált. Egy párkapcsolat nem erről szól, meg nem arról amit irtál:

"Nem tudom, mire jó tulajdonképpen. Van egy fiú, aki majd hatalmaskodik felettem, meg nyálaskodik?"


Hát te nagyon el vagy tévedve... biztos 17 vagy már?

2009. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát te hülye vagy, emelett borzasztóan egoista. Túl válogatós vagy mert te vagy a ,,szépség" és senki nem jó neked, szerinted te mindenkihez túl jó vagy. A leszopásos dolgról annyit, hogy nem is jártál a fiúval, de sikerült neki elérnie hogy leszopd, szerinted ezek után komolyan vett?? Ribanc voltál, nekem sem kellenél ha ilyen könnyen belemész a dolgokba. Összességébe, azért nincs pasid mert hülye vagy.
2009. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

ezt h érted?:

"Egyszer az iskolában az egyik fiú leszopatott, de nagyon szerelems voltam belé, utána dobott, pontosabban nem is jártunk. "

2009. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
a szépség nem minden, ha tényleg olyan nagyon szép vagy... attól hogy vkinek szép a külseje, lehet egy üresfejű liba, ahogy a fenti példában is láthattuk :P megérdemelted, hogy aza pasi kihasznált, hülye voltál h úgy belementél ebbe, hogy nem volt köztetek semmi komoly. hát nyugodtan maradj ki belőle, minket úgysem igzat, meg amúgy is neked nem való pasi, mert nem tudod értékelni egy párkapcsolat nyújtotta örömöket. inkább legyél ribanc, ahogy eddig is.
2009. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszönöm ezt a sok értelmes kommentet...


egyetlenegyszer votl iylen, hogy egy fiút leszoptam, de ez hosszú és bonyolult történet...


ja, és se qrva nem vagyok, se hülye, szal le lehet állni...

ha nem tudtok értelemset mondani, jobb ha kussoltok!

2009. aug. 21. 20:12
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs semmi gond. Egy párkapcs normális esetben nem abból áll hogy a fiú uralkodik feletted, hanem hogy mindent közösen megbeszéltek. Szerintem ezt azért gondolod mert az a pasi csak kihasznált téged, de nyugodj meg mert nem minden pasi ilyen.
2009. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mit akarsz, mit írjunk? Ez az igazság. Mostmár kiderült hogy még bunkó is vagy. TE GYÖNYÖRŰŰŰŰŰ
2009. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

ja és a kérdésedre válaszolva: nem vagy normális:D:D:D

hülye liba

2009. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

sztem nem állsz készen 1 kapcsolatra!! nem találtad meg az igazit,de ha egyszer nem fogsz ilyeneket mondani!! sokat görcsölsz a dolgokon, hagyd h majd jön az a srác, akit szeretni fogsz, ő is téged és akk az nem fog nyálaskodni, majd meglátod!!!!!!!!:D

és sztem nem vagy qurva, csak követtél el 1 nagy hibát!! legközelebb már tudod, h senkivel nem állsz le ilyen téren, mielőtt nem jártok!! és a szépséged végett az hiszik a srácok, h könnyelmű vagy, és ezért nem kezdenek veled!! és ezen ne aggódj, h nincs pasid, és neked nem is kell 1 kapcsolat, mert ilyen meg olyan!!!

ja, és 1 tipp!! lehet h tudod magadról, h szép vagy, de soha ne mondd!! ne játszd el h juj annyira csúny vok, csak h dicsérjenek, de ne hangoztasd, h tom h szép vok!! legyél kedves, és tanulj meg az emberekkel normálisan beszélni, és akk majd meglátod, h a srácok nem csak a "szop*sra" fognak menni!!! sok sikert!!:D:D

2009. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!