Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom nem enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom nem enged el engem bulizni? Lennt a részletek

Figyelt kérdés
messze lakunk a párommal egymástól így egész hétvégén csak msnen+telefonon beszélünk.hétközben egy kollégiumban lakunk,így nem tudjuk megoldani sehogy sem.már megcsalt egy buliban és kivetíti rám ezt.azt hiszi énis megtenném.mit tennétek?mert szeretem,elhagyni nem fogom.
2010. máj. 4. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy kicsit igényesebb lennék magammal.
2010. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

aranyom, maradjá' otthon azt takarítsá'.


Babi néni 76/L

2010. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy vannak jogaid,es o nem az apad...

Gondolom mar nem vagy kislany.Eleg nagy rohadek(mar bocsi a kifejezesert) lehet a baratod hogyha mindig magabol indul ki.


Neki szabad volt elmenni egy buliba es felre kurni,te meg meg egy buliba se mehetsz el?!

En ugy elkuldenem a p*csaba...

2010. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy kapcsolatnak a bizalom az alapja... ő már megcsalt téged de te mégis vele maradtál... ha ő meg így gondolja h biztos te is megtennéd akkor ott már bibi van valahol... arra nem gondol h ha meg akarnád csalni akkor már megtetted vna?
2010. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Keresnék magamnak olyat,aki azt adja nekem,amit ő maga is elvár tőlem.Ergo hűséges,és megbízható.


Egyébként Babi néni,kib@szott unalmas vagy már,sőt,poénos sem vagy.

2010. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Aham, megcsalt, és nem is bízik benned.

Nem tartom normálisnak, de ez énvagyok. Úgy dobnám ki, hogy csak nyekkene, de ezis énvagyok.

2010. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" egy képmutató f@szkalap. Mégha hhűséges lenne és emellett féltékeny, az érthető lenne, de ez nem. Ne kérd az engedélyét, vagy szakíts.
2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Úgy vágnám ki hogy a lába sem érné a földet!!
2010. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kurvära nincs köze hozzá, hogy hová mész szabadidődben, sz@rjál rá, nekem is volt ilyen pasim, 3 hét!! után kiakadt ugyanezen, szombat du. felhívott és mondta hogy jön ki buliba én meg mondtam hogy hát este megyek én is a csajokkal, erre, hogy én hogy képzelem, hogy előzetes bejelentés nélkül lemegyek, és nem beszélem meg vele, mert biztos megcsalnám stb., mondanom sem kell két nap múlva dobtam...

22N

2010. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!