Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, mert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mert nem akar gyereket és esküvőt. Most igazat mond, vagy hazudik?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, 9 éve járunk, 4 éve együtt élünk. 3 éve eljegyzett. Eljegyzéskor megbeszéltük, hogy amint befejezi az egyetemet és elkezd dolgozni, lagzi lesz. Idén elkezdett dolgozni, hát egyre többször szóba hoztam az esküvőt. Februárban egy nőgyógyászati probléma miatt azt javasolta az orvos, hogy sürgessük meg a baba témát. Kicsit kiakadtam, sokat sírtam, hogy mi lesz, nem lesz babánk, azonnal tudni akarom, hogy lehet, csináljunk babát. Persze depressziós voltam, én se gondoltam komolyan, hogy most rögtön legyen gyerekünk, mondtam is, hogy még olyan korai, majd 2-3 év múlva, de az esküvőt szeretném. " hónappal ezelőtt kiderült, hogy megcsalt egy kis középiskolás lánnyal, amikor a barátaival bulizott. A kislány eléggé rátapadt, hívogatta, írogatott facebook-on, pedig a fülem hallatára küldte el a párom a lányt, hogy soha többé ne keresse. Végül én írtam neki facebook-on, hogy térjen már észhez, el lett küldve, tartsa már tiszteletben, hogy rendbe akarjuk hozni a dolgainkat. A párom kijelentette, hogy már nem szerelmes belém, ezért nem akar esküvőt, gyereket pedig még 5 év múlva se. Végül helyesbített, hogy nagyon szeret és velem akarja leélni az életét, de még korai az esküvő. Én ezt nem értem. Ha szeret, akkor miért lenne korai? Ha azt mondom, hogy tartsunk egy kis szünetet, vagy szakítsunk,, akkor a szíve szakad meg, úgy elkezd sírni. Nem értem, mi van vele...

2012. jún. 10. 16:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
Tök érthető hogy nem akar családot 24 évesen. Hiába vagytok együtt 9 éve, bármikor bekopoghat egy szebb, jobb, fiatalabb. Nem kell ezt elkapkodni.
2012. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Számára az volt a tökéletes élet, ami most véget ért. Volt egy harmonikus kapcsolata, volt jövőképe, és az esküvő meg gyerek inkább távlati cél volt, nem azonnali. 24 évesen egyetemről kikerülve kevés férfi mondhatja el azt, hogy felelősséggel fel tud vállalni egy családalapítást. Ez nem beszariság, fordítva lenn inkább vakmerőség.

Egyébként meg egy 9 éve tartó fiatalkori kapcsolatban bármelyik fél érezheti úgy, hogy valami mást is ki akar próbálni. Lehet neked is el kellene gondolkodnod azon, hogy számodra is vannak más lehetőségek.

2012. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hát én nem kérek más lehetőségekből. Mi szeretjük egymást,csak most nem tudom, hogy hogyan tovább. Azt kéri, hogy éljünk kicsit a mának, legyünk olyanok, mint a hippik, nem tervezzük, hogy mi lesz holnap után, vagy holnap, csak azt, hogy mi lesz ma. Fiatalabb-szebb... ettől nem félek. 9 évet nem tud elsöpörni egy valamivel kerekebb popsi, vagy egy mérettel nagyobb mell. Én se vagyok ronda lány, sőt egy kora reggeli boltbamenetel alkalmával feltudnék szedni egy másik pasast, ha azt akarnám. Én ,inkább attól tartok, hogy most elijedt tőlem, pedig ezeket a dolgokat nem egyedül tervezgettem, nyakig benne volt ő is.
2012. jún. 10. 17:19
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#13

Szerintem ezt a helyzetet nagyon rosszul látod. Valószínűleg ő szabadulna tőled, csak fél beleugrani az ismeretlenbe, ezért van ez az éljünk a mának dolog, egy kis időt nyer ezzel ameddig eldönti hogyan tovább. Meg azért csak ott van az a 9 év amit ő sem ad fel könnyen. De most tennék rá egy kisebb vagyont, hogy ha lesz egyszer lagzid, akkor nem ezzel a sráccal lesz. Kezd rádöbbenni hogy mit hagyott ki miattad, és még nem késő bepótolnia, szóval 1000% hogy szakítás lesz a vége.

2012. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, kérj más lehetőséget, csak azt, hogy gondolkodj el. :)

Úgy tűnik lazán túlléptél a megcsaláson, továbbra is vele képzeled el az életed, úgyhogy csináljátok ahogy ő akarja. Ha még inkább ráerőltetnél dolgokat, ő még inkább menekülne (mivel nincs kész a házasságra), neked meg eszed ágában sincs lelépni, szóval kb. egy út maradt.

2012. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

1 dologban igazat adok!


az pedig az hogy nem kellett volna megcsalnia, akkor inkább mondja ki h "neki ez már nem megy"

2012. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ezeket én is tudom :( mármint azt, hogy időt akar nyerni, rájött, hogy elmulasztott dolgokat, stb. De bepótolni semmit nem akar. Ha annyira szerené, akkor bele ment volna abba, hogy költözzünk szét és úgy folytatnánk. Csak hétvégén találkoznánk, hét közben pedig dolgoznánk és nem keresnénk egymást. Vagy csak telefonon, sms-ben. Ezzel konkrétan esélyt adtam volna neki arra, hogy más lányokat is megismerjen úgy hogy "én nem tudok róla", szabadságot kapott volna. De nem akarta. Úgy sírt, mint egy gyerek, hogy ő ezt nem akarja.
2012. jún. 10. 17:41
 18/27 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sírt, mert bűntudata van.

Te meg egész komolyan ezt akarod csinálni? Hét közben ellenni, hétvégén meg kedélyesen elcsevegni arról, hogy összejött-e neki valami?

2012. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az esküvő nem csak a fehér ruhából+ a gyűrűből áll... Ha valaki összeházasodik egy másik emberrel, akkor annak egy esküt tesz. És az eskü az örökre megmarad. Még ha el is vállnak... Szerintem annyira ne erőltesd az esküvőt. Vannak olyanok, akik épp emiatt szoronganak. Sok szerencsét.
2012. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nem akarom ezt. Nem is így gondoltam, hogy kibeszéljük a dolgot. Úgy akartam neki szabadságot adni, hogy együtt maradunk, már nem is tudom, hogy minek vagyunk együtt. Teljesen elszállt, mióta elkezdett dolgozni. Nagymenőnek érzi magát, mert elég jó állása van és elég komoly pozíciója. Soha nem volt az a dirigálós fajta, még az egyetem végén volt is, hogy este a vállamon sírt, hogy nagyon fél a munkától, mert ő nem tud embereket irányítani. Most meg már teljesen belejött és velem is úgy viselkedik, mintha az alkalmazottja lennék. Mind a ketten nagyon jól keresünk, de ebben a hónapban ő 80 ezerrel többet kapott, mint én, mert én most egy kicsit kevesebbet kerestem, aztán mikor mondtam neki, hogy segítsen a takarításban, legalább mosogasson el, akkor kijelentette, hogy ő 80 ezerrel többet keresett ebben a hónapban, szóval vegyem úgy, hogy kaptam 80 ezret az e havi takarításért... nem tudom, hogy hogy kellene visszarángatni a földre, mert nagyon elszállt!!!
2012. jún. 10. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!