Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt, mert nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, mert nem akar gyereket és esküvőt. Most igazat mond, vagy hazudik?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, 9 éve járunk, 4 éve együtt élünk. 3 éve eljegyzett. Eljegyzéskor megbeszéltük, hogy amint befejezi az egyetemet és elkezd dolgozni, lagzi lesz. Idén elkezdett dolgozni, hát egyre többször szóba hoztam az esküvőt. Februárban egy nőgyógyászati probléma miatt azt javasolta az orvos, hogy sürgessük meg a baba témát. Kicsit kiakadtam, sokat sírtam, hogy mi lesz, nem lesz babánk, azonnal tudni akarom, hogy lehet, csináljunk babát. Persze depressziós voltam, én se gondoltam komolyan, hogy most rögtön legyen gyerekünk, mondtam is, hogy még olyan korai, majd 2-3 év múlva, de az esküvőt szeretném. " hónappal ezelőtt kiderült, hogy megcsalt egy kis középiskolás lánnyal, amikor a barátaival bulizott. A kislány eléggé rátapadt, hívogatta, írogatott facebook-on, pedig a fülem hallatára küldte el a párom a lányt, hogy soha többé ne keresse. Végül én írtam neki facebook-on, hogy térjen már észhez, el lett küldve, tartsa már tiszteletben, hogy rendbe akarjuk hozni a dolgainkat. A párom kijelentette, hogy már nem szerelmes belém, ezért nem akar esküvőt, gyereket pedig még 5 év múlva se. Végül helyesbített, hogy nagyon szeret és velem akarja leélni az életét, de még korai az esküvő. Én ezt nem értem. Ha szeret, akkor miért lenne korai? Ha azt mondom, hogy tartsunk egy kis szünetet, vagy szakítsunk,, akkor a szíve szakad meg, úgy elkezd sírni. Nem értem, mi van vele...

2012. jún. 10. 16:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Csak kiderülnek itt a dolgok. Tudom, hogy mindenki különlegesnek érzi magát, de ez elég tipikus élethelyzet: leéretségiztem/lediplomáztam enyém a világ. Főleg ha még (jó) pénzt is keres mellé az ember, és jó munkája is van.

Úgy tűik az övé a világ, a kisribanc meg rá is erősített erre.

Nem kérdezted meg, hogyha 80 ezret ér a havi takarítás, mennyibe van a havi szex?

Ez a srác úgy tűnik tényleg meg akar tőled szabadulni, és nagyon nem szépen teszi.

Az előzőekben pedig igazad volt, tényleg beszari. Értelmes lánynak tűnsz, megérdemelnéd, hogy a szemedbe mondja.

2012. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21, ezen most jót röhögtem :D végre egy kicsit vidámabban is látom a helyzetet. A sexes dolgot kár, hogy nem kérdeztem meg. Jól kereshetnék vele :D Mondtam már egyébként neki, hogy szerencsés, mert izmos és jól keres, így biztos talál majd magának helyes lányokat, akik mindent megtesznek érte talán még a fizetésének az elköltésén kívül főzni is megtanulnak a kedvéért. Csak nem biztos, hogy azok 80 ezer forinttal befogják érni a takarításért cserébe. Bezzeg én ingyen is csicskázok neki amióta együtt élünk. Biztos, hogy kevesen vannak így kiszolgálva, mint ő!! És azt is mondtam neki, mit írtál, hogy nagyon szemét, amiért maga mellett tart és könyörög, mert valószínűleg csak azért kellek, mert van a háznál nő, nem kell a kezét használnia, meg meg van vasalt ruha és főtt étel...
2012. jún. 10. 18:59
 23/27 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy örülsz, bár nem viccnek szántam amit mondtam, csak kellett valami díszes csomagolás a szavaimnak, hogy ne bántódj meg, amiért belepofázok az életedbe.

Mondtam én, hogy értelmes lány vagy majdnem teljesen jól leszűrted a lényeget. Egy apró megjegyzés: maga mellett tart... Biztos vagyok benne, hogy nálatok is van ajtó, amit lehet csukni kívülről is. Szvsz. nem maga mellett tart, vele maradsz.

2012. jún. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem örülök, csak valahogy önbizalmat adott, amit írtál :)

Most lefekvés után beszélgettünk és mondtam, hogy az utóbbi idő megpróbáltatásai (megcsalás, rengeteg veszekedés) kiölték bennem az érzelmeket. Szakítani akarok. Felpattant és elrohant az éjjel-nappaliba cigiért. Úgy érzem, hogy mostmár valóban közel a vég...

2012. jún. 10. 21:56
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem stílusom kapcsolatokat bomlasztani, főleg ha érdekem sem fűződik hozzá, de örülök, hogy a sarkadra álltál.

Viszont ha reggel azt látom, hogy a kocsim végig van karcolva, akkor tudni fogom, hogy a pasid nem cigiért ment.

Egy ősi tibeti mondás szerint: egyik dolog vége, egy másik dolog kezdete lehet, vagy valami ilyesmi, szóval fel a fejjel.

2012. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet azóta kedves kérdező?
2012. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ez fasza:D Nalunk pont foditva van, parom akar hazasodni ( en vagyok a no:)), rengetegszer mondta, hogy ekkor es ekkor megyunk idopontot kerni, eddig nem jott ossze, mara is megbeszeltuk, hogy megyunk, de itthon vagyunk:) Furi...:) Persze, nem szabad eroltetni, nem is szoktam, o hozza fel, de ez megmergezheti a kapcsolatot, szakitas lehet belole hosszabb tavon, ha sokat nyustolod a parod! Esszel!:)
2012. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!