Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy egyik legjobb fiú barátomba. Most mit tegyek? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
tuti nemsejti..és nemtudom hogy reangálná le....17L
2012. ápr. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mond csak el
2012. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az pocsék érzés! Tapasztalat! Egy idő után elmúlik, de megkönnyebbülsz, ha elmondod neki.
2012. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd el. Az se jó, ha sokáig őrlődsz magadban. Egy idő után úgyis észrevenné, hogy megváltozott a kapcsolatotok.

És ha szerencséd van, az is lehet, hogy ő is többet szeretne tőled.

2012. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd el. Két lehetőség van: 1. Elveszíted mint barátot.

2. Örül neki és járni fogtok

2012. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Intézkedj úgy, hogy ő szeressen beléd. Kapjon egy kis megkülönböztetett figyelmet, igazítsd meg a gallérját és utána nézz a szemébe majd mondd hogy így már tökéletes vagy!
2012. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ugyan ezen mentem át...

Én elmondtam és nem lett jó vége... Elutasított, ráment a barátságunk és összetört a szívem.

17/L

2012. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak a kiképzés része volt.
2012. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!