Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Megismekedtem egy aranyos ,jó arc emberrel.

Eléggé szimpatikus jókat tudok vele filozofálgatni,hülyülni megvan az 1hullámhossz.

Egyszóval tényleg eléggé jól érzem magam a társaságában.

Nyilvánvalóan a tuttomra atta ,h ő kicsit már másabb dolgokat is érez mint én.

Nekem is bejön külsőre is csak valahogy mégis bizonytalan vagyok magammal és ezzel az egésszel nincs meg az az igazi "első pillanattól kezdve élek halok érted fíling"

És ha én ált-ba bele mentem 1 kapcsba az mindig meg volt :/

Nem tudom ,h mit kezdjek ezzel az egélsszel.Nem akarom azt ,h 2 hónap mulva mikor már tényleg beléptünk 1más intimszférájába kiderül ,h én mégse szeretnék semmit nem akarom megbántani és nem szeretnék az érzelmeivel játszani.Ugyanakkor nagyon kedvelem és jó lenne ha a közelembe maradna,de már konkrét kérdések elé állított én meg mint 1 gyökér ,nyomi hebegve habogva tereltem a témát..

Szerintetek ? :(


2012. jún. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele megbeszélni, hogy te még bizonytalan vagy egy kicsit, de maradjon a közeledben mert van rá esély, hogy igazán beleszeretsz. Ha tényleg szeret, megérti :)
2012. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az első válaszolóhoz tudok csatlakozni.
2012. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg. Amíg nem érzed azt hogy szereted nem kell kimondani. Én bár nem tudok szerelmes lenni első látásra, ezért azt mondom hogy ehhez idő kell, jobban össze kell hangolódnotok.Lehet hogy eddig nem így voltál ezzel, de nem kéne elszalasztanodőt úgy hogy meg se próbálod.
2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne hazudj neki, szerintem is a megbeszélés a legjobb módja ennek, de finoman tapintattal közöld vele és mondjuk utalj arra, hogy szeretnél vele többet kettesben lenni és akkor közelebb kerültök egymáshoz, lehet, hogy bele is esel idővel.
2012. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. jún. 11. 17:20
 6/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt egy sráccal. Húztuk, halasztottuk, majd összejöttünk... De aztán szét is, most pedig ő a legjobb barátom:) Most is azt mondom, hogy soha megközelítőleg sem voltam senkivel annyira egy hullámhosszon, mint vele, mintha lelki társam lenne, ez mégis kevés, ha nincs tűz..
2012. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!