Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Lebuktattam! (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lebuktattam! (a többi lent)

Figyelt kérdés

Fél éve tart viszonyom egy férfival.Nemrég rákérdeztem,hogy mit érez irántam,esetleg lehetne e komolyabb?Ő erre azt válaszolta,hogy mély érzéseket érez irántam,nagyon vonzódik hozzám testileg,lelkileg..Hozzáteszem a feleségével él együtt,a lakás miatt amit még nem tudtak eladni!!Nincs közöttük semmi!Ezt el is hiszem,mivel a feleségének is van szeretője..Elmondta nekem,hogy csak én érdeklem,nincs rajtam kívül senkije sem..Mivel nem bíztam benne eléggé,csináltam egy ál adatlapot az egyik közösségi oldalon..Írtam neki,hogy szexi és megismerném közelebbről..Egy nagyon vonzó csajt tettem ki profilképnek!Erre visszaírt,hogy ˇ"én" is nagyon szexi vagyok és megismerne közelebbről és egy találkozásban is benne volt..A lényeg,hogy munkatársam és mindennap látom..Ti mit tennétek hasonló helyzetben?Lebuktattam,de mi tévő legyek!Az a legrosszabb,hogy mindennep látom!

41F és 21L



2012. jún. 20. 19:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Többször mondta,hogy nem számít a kor!!Akkor mért hazudozik?Ne haragudj lehet,hogy még gyerekesebb a felfogásom,de 20 évesen egy nő már nő!!Testileg...mindenféleképp tudott úgy tekinteni rám...
2012. jún. 20. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy darabig biztos nem akarja lekötni magát a felesége után.
2012. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki,mért akarom lezárni ezt?
2012. jún. 20. 19:37
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok a világ legjobb emberismerője, de aki egyvalakit elhagy egy másik nőért, az a többi nővel is képes ezt megtenni. Ne számíts örökké tartó szerelemre, csak jó neki, hogy levezetheti rajtad a szexuális feszültségét. Ha csinálnál még 2-3 ilyen adatlapot, és ráírnál, ugyanez lenne a végeredmény. Megcsalta a feleségét, most megcsal majd téged, aztán azt a nőt is stb...
2012. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, a szeretője vagy, nem a felesége, hogy várhatsz el tőle bármit is, pláne hűséget? Ne legyél ennyire naiv, a lakás miatt nem kell házasnak maradni, a válóper és a vagyonmegosztás két külön tészta. Gondolom ő mesélte, hogy a feleségének is van valakije, ugye? Te meg elhitted, mert így könnyebb benyelni, hogy rossz a házassága. Beleestél a saját csapdádba!
2012. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!