Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy gondban vagyunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gondban vagyunk a barátnőmmel. (én is lány vagyok nem úgy a barátnőm). Az a helyzet, hogy egyszerre vagyunk most már szerelmesek egy srácba. Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy mikor Londonba mentünk, megismerkedtünk vele az utazás közben. Nagyon édes, aranyos fiú. Először csak barátként tekintettünk rá, de ez már egy levél hatására megváltozott. Írtunk neki egy levelet (nem szerelmeslevél), hogy találkozni szeretnénk vele. Ezzel nincs baj odaadtam neki a levelet és kértem, hogy válaszojon rá (csak úgy tudtam neki átadni, hogy egy héten egyszer találkoztam vele a felvételi felkészítőn).

Mivel nem válaszolt ezért a barátnőmmel hagytuk a témát. Azt hittük, hogy csak egy bunkó gyerek lett belőle, de nem ugyan olyan kedves, mint régen. Na most ezzel az egésszel nincs is baj csak úgy alakult, hogy én egy Gimibe fogok vele járni. Nem tudom, hogy viselkedjek vele. Legyek megsértődve, tegyek úgy mintha nem történt volna semmi? Lécci segítsetek, és ne nézzetek hülyének, még nem volt barátom :(

Előre is köszi a segítségeteket! :) (L)

U.I.: A lényeg kimaradt. Ha netalántán járni akarna velem a srác, ami nem kizárt hiszen szerintem az utazás során több volt köztünk, mint csak sima barátkozás mit tegyek nem akarom megbántani a barátnőmet? :(

Köszi 14L :)



2012. jún. 27. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki akkor nem válaszolt a levélre, tehát nem nagyon érdekelheted.
2012. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

A levelünkre. Tudta, hogy nem csak én írtam.

Nem azért, de csak látom, ha valaki ismerkedése nyomulásba megy át, de azért köszi.

Lehet, hogy én vagyok elfogult. :(

2012. jún. 27. 10:05
 3/17 A kérdező kommentje:
Kérlek, még írjatok sok véleményt szeretnék :)
2012. jún. 27. 10:13
 4/17 anonim ***** válasza:

Kicsit túlműködik a fantáziád... Találkoztál párszor egy sráccal, nem is beszéltetek utána, majd már arra gondolsz, hogy járni fogtok. Csigavér.

Először kezdődjön el a suli, és derüljön ki, mennyire lesztek jóban. Utána lehet gondolkozni a többin.

Másrészt: beszéld meg a barátnőddel, hátha azóta már annyira nem kell neki.


Harmadrészt: mi volt a levélben, amire nem válaszolt?

2012. jún. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :)

De olyan izgatott vagyok, hiszen említettem, hogy még nem volt barátom. Szerencsére sokat találkoztam vele, igaz csak Londonban tudtunk igazából ismerkedni 10 napig voltunk ott. Ja és arról szólt, hogy szeretnénk vele többet találkozni, mert milyen kedves volt meg minden, és mondta, hogy a barátjának tekinti a barátnőm nekem viszont nem mondott semmit.:(

De nem tudom, hogy miért nem hiszen Londonban csak velem volt. Minden percet velem töltött. :) Nem tudok kiigazodni rajta talán ti kívülállóként jobban átlátjátok a helyzetet. Köszi még egyszer.

Még szeretnék véleményeket írjatok lécci :)

2012. jún. 27. 10:53
 6/17 anonim ***** válasza:

Ennyiből sajnos én sem tudok kiigazodni rajta. Lehet mint nő nem tetszettél neki annyira, és kedves volt veled, mert ilyen a természete.

Lehet, hogy tetszettél neki, és nem merte kinyilvánítani.

Ezért mondom, hogy ne kattogj ezen előre, mert amíg nem kapsz újabb jeleket, nincs miből kiindulnod.

Vagy a végén úgy jársz, mint a róka a nyuszika fűnyírójával :)


Szóval: türelem.

2012. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm utolsó!

Gondolom lány/nő vagy, hogy ennyire megértettél, és nyilván idősebb és tapasztaltabb, mint én köszönöm a válaszaid! :)

Véleményeket lécci :)

2012. jún. 27. 11:33
 8/17 anonim ***** válasza:

A második, és harmadik választ is én írtam (81%), és nem találtad el.


24F

2012. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Na most megleptél! :)

Esküszöm sosem gondoltam volna, hogy fiú/férfi tud ilyet írni. :) Nagyon köszi tényleg segítettél. Azt szeretném kérdezni, hogy van e barátnőd, bár hülye kérdés gondolom hogy ilyen fiúnak biztos van. Szerencsés lány lehet XP

2012. jún. 27. 11:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Van barátnőm, ezt eltaláltad :)
2012. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!