Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy gondban vagyunk a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy gondban vagyunk a barátnőmmel. (én is lány vagyok nem úgy a barátnőm). Az a helyzet, hogy egyszerre vagyunk most már szerelmesek egy srácba. Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy mikor Londonba mentünk, megismerkedtünk vele az utazás közben. Nagyon édes, aranyos fiú. Először csak barátként tekintettünk rá, de ez már egy levél hatására megváltozott. Írtunk neki egy levelet (nem szerelmeslevél), hogy találkozni szeretnénk vele. Ezzel nincs baj odaadtam neki a levelet és kértem, hogy válaszojon rá (csak úgy tudtam neki átadni, hogy egy héten egyszer találkoztam vele a felvételi felkészítőn).

Mivel nem válaszolt ezért a barátnőmmel hagytuk a témát. Azt hittük, hogy csak egy bunkó gyerek lett belőle, de nem ugyan olyan kedves, mint régen. Na most ezzel az egésszel nincs is baj csak úgy alakult, hogy én egy Gimibe fogok vele járni. Nem tudom, hogy viselkedjek vele. Legyek megsértődve, tegyek úgy mintha nem történt volna semmi? Lécci segítsetek, és ne nézzetek hülyének, még nem volt barátom :(

Előre is köszi a segítségeteket! :) (L)

U.I.: A lényeg kimaradt. Ha netalántán járni akarna velem a srác, ami nem kizárt hiszen szerintem az utazás során több volt köztünk, mint csak sima barátkozás mit tegyek nem akarom megbántani a barátnőmet? :(

Köszi 14L :)



2012. jún. 27. 09:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még jó lenne más véleményt is hallani, lécci írjatok! :)
2012. jún. 27. 12:04
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Hát, ennyiből sajnos nem tudom megmondani, hogy tetszel-e neki. De lehetséges, hiszen mondtad, hogy mindig veled volt.

Én is azt mondanám, hogy várj, amíg elkezdődik a suli, és ott majd kialakul. De persze majd nyugodtan menj oda hozzá köszönni, beszélgetni.

A barátnődnek egyenlőre szerintem ne említsd ezt. Ha a fiúval komolyabbra fordul a dolog, akkor beszéld meg vele. Lehet, hogy ő már túl van rajta, és nem érdekli már annyira.

2012. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hat en 14 evesen inkabb a baratnomet valasztanam...mellette kiallnek...Neked se esne jol forditott helyzetben....lessz meg annyi baratod hogyha Ot most kihagyod,nem fog a vilag osszedolni...Kulonben meg ha kezdodik a suli...jonnek a szebbnel szebb lanyok is...ami nagy kisertes az ilyen fiatal fiknak... nemhiszem hogy komoly kapcsolatra szamithatsz...ezert fontos a BARATSAg!!! ami orokre szolhat,ha figyelsz a baratnodre...Hidd el a baratsag sokkal tobbet er,mint egy "kaland"...Szerintem.... de te tudod...csak egy velemeny;)
2012. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek!

Igazatok van, jó úton haladok afelé, hogy ne is érdekeljen a dolog. Elvégre a suli az csak suli. A barátságunk a barátnőmmel pedig tényleg fontosabb, mint egy kedves fiú.

Köszi még egyszer! :)

Még írjatok lécci :)

2012. jún. 29. 11:35
 15/17 anonim válasza:
Helyes! ;)
2012. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Tudom :)
2012. jún. 29. 11:47
 17/17 A kérdező kommentje:
Több véleményt lécci! :)
2012. jún. 30. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!