Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jár velem senki? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jár velem senki? 21/L

Figyelt kérdés

Állítólag nagyon szép vagyok, csak hát egy kicsit félénk. Csak egy barátom volt eddig, azóta senki.

Kedves vagyok, azt mondják szép is, és aranyos is, mégsem járnak velem a fiúk.

21/L



2012. jún. 28. 19:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Engem pont, hogy vonzanak a félénk lányok ;)
2012. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen félénkebb lányt, nincs vele semmi baj, nagyon szép, kedves, aranyos, okos, lehet vele beszélgetni, egyszerűen annyi a zavaró, hogy ha beszél vele az ember, akkor a "félénkségből" eredő hangja körülbelül úgy hat mintha abszolút nem érdekelné, hogy mit mond az ember fia, ez pedig nagyon rosszul tud esni a férfiaknak. :D
2012. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

hallottam mástól is h tényleg szép és valahogy mégse mennek oda hozzá, talán félnek tőle?

összetett kérdés, sokféle oka lehet. a fiúk is lehetnek félénkek. meg neked is lehet olyan kisugárzásod, ami elriasztja őket. ezt így látatlanba nehéz megmondani. ha olyasvalakit kérdeznél, aki gyakran találkozik veled, pl. osztálytárs, csoporttárs, talán tudna válaszolni.

2012. jún. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
15:09 De legalább ő nem olyan buta, mint te vagy, aki 3 rövid szóban (amiből neked 2 lett) képes 3 helyesírási hibát ejteni, grat neked észkombájn.
2012. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
huha.. a félénk csaj taszítja a pasikat, talán nem. A félénkcsajnak türelmes pasira van szüksége. Megértő pasira aki elfogadja őket úgy ahogy vannak. Talán még nem volt alakalmad megismerni ilyet,vagy nem is kerestél. Ha érdekel még pár tanács..irhatsz privit. Ide nem fogom le irni őket hidd el mert a puhap.csüek még pattogni fognak xD
2012. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Én ilyen nők(et) keresek mégsem akarnak semmit, szóval a szépség egy áldás, a elutasítás meg átok

20,5/F

2012. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!