Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a pasitok 2 lakalommal is azt mondaná előttetek másik csajra hogy hmmm de jól nézki? '

Figyelt kérdés
16/L

2012. júl. 5. 19:10
1 2
 1/17 anonim válasza:
52%
nem szeret Téged, nem is tisztel, nem becsül meg és egy fasz. ennyi. 18/L
2012. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 AvernusTriad ***** válasza:
55%

Mint pasi nem értelek. Mit izgat? Veled van, nem? Attól még nem szúrták ki a szemét. Ha előtted meri mondani, az azt jelenti, hogy bízik benned, és nem fogsz hisztizni baromságokért.


...tévedett?

2012. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
kidobnám a pasit.
2012. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

1. ha ugyanarra a csajra többször, akkor azt, h bejön neki és nagyon nem esne jól.

2. tetszik a stílusa és így akar üzenni, h én is öltözködjek ilyen csinosan

3. tapintatlan bunkó, hogy folyton más nőket dicsérget


hirtelen ennyi jutott eszembe. de tényleg nem esne jól.

2012. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem is vertem ki a hisztit nem vagyok ilyen lány. csak elgondolkoztam rajta hogy lehet hogy kevés vagyok neki?!:/ meg persze nem esett jól
2012. júl. 5. 19:16
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék belőle ügyet, de te érzed, milyen a kapcsolatotok. Igazából az is lehet, hogy azért mondja, mert nem tisztel, de az is, hogy bízik benned és elég jófejnek tart ahhoz, hogy ilyesmiket is megemlítsen. Azt mondjuk el kell fogadnod, hogy attól, hogy veled van, még megnézhet más nőket és továbbra is léteznek szép nők, sőt valószínűleg nálad szebbek is. Az, hogy nem hazudja azt, hogy te vagy az egyetlen szép nő a világon még nem jelenti azt, hogy nem szeret...
2012. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 AvernusTriad ***** válasza:

Komolyan nem értem, hogy ezzel mi a gond. *vakarja a fejét*

Kétszer mondta? Atyaég! Ez már azt jelenti, hogy nem tetszel neki, és kevésre tart, és megcsal, és egy bunkó f*sz!

Kétszer mondta, mert kétszer figyelt fel a jelenségre. Pont. Nem kell mindig mindenbe minden belemagyarázni. Ha rosszul esett, említsd meg neki, hogy diszkrétebben fejezze ki a tetszését.

2012. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt.. vagyis hasonló.. nem mondta, hogy jól néz ki, de utánafordult meg megállt. nem szóltam semmit, ugyanezt elkezdtem én is:D ő volt aki szólt, hogy miért csinálom, mondtam mert te is. utána nem csinálta többet:D
2012. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszönöm:) az tény hogy szeret és nem vagyok csúnya stílusom is a helyén van:) 8.-nak köszönöm ezt énis megfogom csinálni:D
2012. júl. 5. 19:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác nem bántani akart ezzel, hanem egyszerűen csak csinosnak találta a lányt, és úgy gondolta, hogy álltok úgy, hogy ilyesmit ki lehessen mondani.


Legközelebb jegyezd majd meg te is előtte, hogy xy de jól néz ki most. Figyeld a reakcióját. Ha kiakad, akkor mond meg neki, hogy neked is rosszul esett a múltkor mikor a csajszit dícsérte.

2012. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!