Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem is a méretével van a baj, és nem is azzal hogy szerelem nélkül nem tudna szexelni. Sőt még az se a baj hogy fél a szextől. Akkor miért nem akarja a szexet 2hónap után?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 11:01
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:

a barátnőjével a kapcsolatukban?

Miért ragad le a csóknál? Miért tartaná túlzásnak a pettinget is ennyi idő után?

A csaj már készen állna rá, a srác azonban nem lép.

2011. máj. 11. 11:03
 2/41 A kérdező kommentje:

plusz 7végi programok: mozi, sétálás, bowling


sose jutna eszébe hogy kettesbe legyen a csajjal és pl dvd-zzenek a srácnál, holott már bemutatta otthon a lányt, és ő is volt már a lánynál.



MIÉRT VAN EZ? NEM KIVÁNJA A LÁNYT? VAGY ENNYIRE NEM VÁGYIK INTIMITÁSRA? MIT LEHETNE TENNI?

2011. máj. 11. 11:05
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom miért kell annyira sietni, de ha szeretnél valamit lépj te!:)
2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
gyanúsan szűz a pasi,és füllentett a dolgokról
2011. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
nem szűz, az előző csajával vesztette el, ez állítólag tuti
2011. máj. 11. 11:07
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem érzi rajtad, hogy te már szeretnéd. Lehet erről beszélni. Jó kapcsolatban kell is.
2011. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

én speckó már vágyok arra hogy a pasim hozzámérjen 2hónap után, legalább fogja meg a mellem vagy valami, ne csak a fenekem...

nem vagyok ri*anc de nemhiszem hogy normális hogy sose vagyunk egymásnál, vagyis ő már 2x is volt nálam, ő meg csak hazavitt bemutatni. Elegem van abból hogy sose tudunk összebújni és nem mászik rám... csak a hülye sétálás mindig:S

2011. máj. 11. 11:09
 8/41 anonim ***** válasza:
36%
alibi vagy, a fiúkat szereti
2011. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

és mondtam neki hogy lehetne picit kezdeményezőbb erre a fejemhez vágja hogy "Mivan az a bajod hogy 2hónap után nem akarlak megfektetni?"

Hát basszus... ezt nem hiszem el


meg multkor véletlenül hozzáért a mellemhez és ránéztem csodálkozva, de mosolygotam, elpoénkodtam

erre ilyet mond hogy "mivan? ha meg akartam volna fogni a melled, már megtettem vna. a karodhoz akartam érni."

hát egyből elment a kedvem azthittem már lép

2011. máj. 11. 11:11
 10/41 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, csak a külvilágnak akar mutogatni!
2011. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!