Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti feladnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti feladnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit elküldtem, mivel neki még ott a barátnője, de már 2 hónapja udvarol nekem, megmondtam neki ha nem szakít X időn belül, nem fogom többet foglalkozni vele. Letelt az idő, megmondtam neki hogy akkor ma az utolsó na ha nem szakít nem érdekel tovább. Még az nap felhívott több mint egy órát beszéltünk, de a lényeg az hogy nem szakított, mondtam neki hogy le fogom törölni egy közösségi oldalról mert nekem könnyebb úgy elfelejteni, mondtam neki hogy ne írjon, ne hívjon nem fog érdekelni, nekünk tovább nincs miről beszélni. Azt mondta hogy beleőrül ha letörlöm még pár napot várjak már, ő szakítani akar, de sajnálja a csajt, és velem akar lenni és harcolni fog. Mikor másnap letöröltem akkor írta hogy: Ez gyors volt:S . Ez tegnap volt.. azóta nem keresett, nekem nagyon hiányzik. Manapság a pasik könnyen feladják mert a csajok szoktak udvarolni. De én nem vagyok ilyen! Szerintetek feladta? Nem válaszoltam a levélre. Mit kéne lépnem? SOS

2012. júl. 11. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Te azért jó undorító népségbe tartozol ha te küldöd el a francba aztán meg itt sírsz, hogy hiányzik.

Nem érzed hogy szánalmas vagy?

2012. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem szánalmas, csak a pasi megpróbált egy szeretőt szerezni, de nem sikerült neki.


Jól tetted hogy törölted, mert szándékosan nem szakitott a nőjével!

2012. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Adtam neki már elég időt haladékot, húzta eleget. Mondta hogy szakítani akar de bizonytalan mert messze lakunk egymástól nagyon. Attól még nem vagyok undorító mert már nem tudom tovább csinálni ezt, de természetesen borzasztóan rossz hogy nem velem van. Én 18 vagyok ő 19. Egyszer már lefeküdtünk és nem próbálkozik mindig amikor találkozunk, nem azt érzékelteti velem hogy csak azt akarja. Meg akkor már nem keresett volna nem hívogatott volna fél órákra meg nem beszéltünk volna minden nap és az aktus után se ölelgetett és puszilgatott volna és nem kéz a kézben aludtunk volna el. Meg nem mondaná hogy így úgy hiányzom. stbstb.. de most nem ez a lényeg. Hanem hogy mit tegyek. Mert alig bírom ki hogy ne keressem. Szerintem neki kéne kerenie, mert ha keresném akkor azt hinné hogy bármit megtehet velem. Vagy talán rosszul látom?
2012. júl. 11. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:

még mindig második vagyok, és 100x-ra tudom, hogy csak etet, hogy szakítani fog, hátha igyis többször eljut az ágyig.


Az hogy te mit látsz, és mi van az 2 külön dolog.


18/f

2012. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit a szíved diktál. 19/F
2012. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan... vagyis szeretném legalább is ezt.. olyan naív vagyok... sajnos.. nem kellett volna foglalkoznom vele.. most csak a szívem fáj és ha arra hallgatnék már rég kerestem volna.. de arra várok hogy ő keressen...
2012. júl. 11. 23:55
 7/11 anonim válasza:

Nagyon egyszerű a dolog!

Azt írtad harcolna érted, de még az első és legfontosabb lépést se tette meg, hogy lezárja a kapcsolatát.

Tegyük fel, megteszi, otthagyja, és összejöttök...

Mit gondolsz, ha a másik lányt megcsalta, és ki tudja mióta tart a dolog kettőtök közt, akkor megbízhatsz igazán benne valaha is? Nem lehet így indítani egy kapcsolatot...már most kétségeitek vannak, mi lesz később...? Soha nem fogsz tudni benne megbízni 100%-ig, és nem is érdemli meg.

A másik dolog, hogy azt írtad, messze laktok egymástól...Nekem a távolság egy igen erős másfél éves kapcsolatot tett tönkre. Persze tisztelet a kivételnek, de ha nem vagytok házasok és ennyire szélhámos a srác, bármennyire is szereted, csak pofára esés és sírás lesz a vége.

A legjobb amit tehetsz, már megtetted. Megszakítottad a kapcsolatot vele... 25/F

2012. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: mennyi időbe került, hogy a távolság szétszedje a 1,5 éveteket? És mekkora volt ez a távolság?
2012. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Keresni nem fogom ha bele szakadok se.. ő a pasi neki kell és én amit megmondtam az úgy is lesz! Szval ha nem keres már el van felejtve :) Ma bulizok egy jót a barátőimmel és a pasikról hallani sem akarok! :/
2012. júl. 12. 21:21
 10/11 anonim válasza:
Fél év kellett hozzá és 450km...heti egyszer láttam csak....az egyetem miatt voltam tőle távol...
2012. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!