Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti feladnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti feladnátok?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit elküldtem, mivel neki még ott a barátnője, de már 2 hónapja udvarol nekem, megmondtam neki ha nem szakít X időn belül, nem fogom többet foglalkozni vele. Letelt az idő, megmondtam neki hogy akkor ma az utolsó na ha nem szakít nem érdekel tovább. Még az nap felhívott több mint egy órát beszéltünk, de a lényeg az hogy nem szakított, mondtam neki hogy le fogom törölni egy közösségi oldalról mert nekem könnyebb úgy elfelejteni, mondtam neki hogy ne írjon, ne hívjon nem fog érdekelni, nekünk tovább nincs miről beszélni. Azt mondta hogy beleőrül ha letörlöm még pár napot várjak már, ő szakítani akar, de sajnálja a csajt, és velem akar lenni és harcolni fog. Mikor másnap letöröltem akkor írta hogy: Ez gyors volt:S . Ez tegnap volt.. azóta nem keresett, nekem nagyon hiányzik. Manapság a pasik könnyen feladják mert a csajok szoktak udvarolni. De én nem vagyok ilyen! Szerintetek feladta? Nem válaszoltam a levélre. Mit kéne lépnem? SOS

2012. júl. 11. 22:21
1 2
 11/11 anonim válasza:
Azóta is jóban vagyunk, barátok maradtunk, ami ritka, Ő az egyetlen exem akivel ilyen jóban maradtam...nálunk nem működött a távkapcs, idővel már csak a szexről szólt...persze ha otthon maradok, lehet akkor is véget ér...itt a lényeg, hogy fiatalon, 15-18 évesen, ha az embert másfele viszi az élet, és nincs lehetőség összebútorozásra, akkor felesleges erőltetni, mert csak szenvedés az egész...más a helyzet most...2 éve élek együtt párommal és 3 éve vagyunk együtt...ha most el kéne mennem külföldre dolgozni, akkor se szakítanánk, ráadásul hamarosan lánykérés...stb...szal ez így már más szitu.
2012. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!