Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeresek ki a hetero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeresek ki a hetero barátomból?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe már több mint 2-éve szerelmes vagyok de szeretném végre elfelejteni csak barátként haverként gondolni rá. Amikor megismertem akkor elégé mélyponton voltam és ő segített kijönni belőle eleinte aszt hittem hogy csak barátként tekintek rá de hamar rájöttem hogy belé estem. Ő az első komoly szerelmem eleinte csak fellángolásaim voltak amik egy két hét alatt el is múltak és ő az első srác aki fel is izgat eleinte nem voltam biztos hogy biszex vagyok mivel csak lányok érdekeltek

De most már szeretnék kiszeretni belőle továbblépni lassan itt vagyok 18 éves és még egy párkapcsolatom nem volt nem csókolóztam nem szexeltem csak ő érdekelt

Ő nem tudja hogy hogy érzek iránta mert nem akartam ezzel megmérgezni a barátságunkat mivel ő biztos hogy hetero bár lehet egyszerűbb lenne elmondani neki am aszt se tudja hogy bi-vagyok senkinek sem mondtam el



2012. júl. 11. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyha már azt tervezed hogy kiszeretsz valakiből, akkor azt a személy te nem is szereted, mivel akit szeretsz abból nem akarsz kiszeretni.
2012. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ne vedd rossz néven, ez butaság, a viszonzatlan szerelem nagy szenvedést tud okozni az embernek, és teljesen érthető, hogy szabadulni akar ettől az érzéstől, főleg, ha egyébként egy jó barátról van szó.


Kérdező: Hasonló cipőben jártam idestova 9 éve, beleszerettem a heteró legjobb barátomba. Mikor már nem bírtam tovább, akkor megírtam neki, mi a helyzet, és javasoltam, hogy ne találkozzunk többet. Ő teljesen jól fogadta, azt írta, hogy szeretne a barátom maradni. Végül ennyiben maradtunk. Persze ettől még nem szerettem ki belőle, tovább szenvedtem, még évekig, amíg valamelyest normalizálódott a helyzet kettőnk között.


Hogy megérte-e barátoknak maradni? Na az jó kérdés, még mindig nem tudom rá a választ. Egyfelől heteró fiúhoz képest lenyűgözően megértőnek és elfogadónak bizonyult a srác, és ezért nagyon nagyra tartottam, és jólesett, hogy a legbensőbb titkaimat is megoszthattam vele. Ugyanakkor a reménytelen szerelem csakugyan nem tett jót a barátságunknak, sokat szenvedtem amiatt, hogy nem törődött annyira velem, amennyire én vele. Ez ma mai napig fennáll. Lehet viszont, hogy jobban jártam volna, ha tartom magam az elhatározásomhoz és megszakítok vele minden kapcsolatot, hamarabb kiszerettem volna belőle és hamarabb tovább tudtam volna lépni.


Őszintén szólva Neked is csak ezt tudom ajánlani, vallj neki színt és mondj le róla, mint barátról, szerintem hosszú távon így lesz neked jobb.

2012. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a bi helyett nyugodtan használd a homot.


Bocs, de nem volt még kapcsolatod senkivel és te egy fiúba vagy szerelmes remélem érzed a helyzetet.

2012. júl. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik srácot F18 meleg
2012. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lesz ha elmondod neki.Akár ő is viszont szeretne téged...
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!