Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? 15/F

Figyelt kérdés
2 napja járok 1 lányal aki nagyon szerelmes belém, és 2 hónapja tetszem neki szerintem szép meg jó fej és aranyos is de így nyáron nagyon gáz 1 komoly kapcsi. főleg h nem soká suli ahova szingliként szeretnék menni meg így a barátaim is eltávolodnak tőlem mert nem töltök velük annyi időt mint eddig szingliként.. én szerelmes-nek szerelmes nem vagyok de nagyon tetszik de akkor se tudom mi legyen kérlek, véleményt vagy valami hasznos tanácsot=/

2012. júl. 20. 22:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
csak véleményre vagyok kiváncsi:D
2012. júl. 20. 23:45
 12/21 A kérdező kommentje:
igazábol csak a barátaim miatt szar mert ők nem kedvelik nagyon meg meg haragudnak rám h amikor hívna ki nem megyek mert vele vagyok..... pedig régi barátok akiket nem akarok ilyen miatt elvesziteni
2012. júl. 20. 23:47
 13/21 walk w1th mee ***** válasza:

Én tudtam értelmezni amit irt...Röviden nem szerelmes a csajba,de azért tetszik neki,de a suliba szingliként szeretne menni,mert a barátai a kapcsolata miatt eltávolodnak tőle,mert nem törődik velük annyit mint amikor szingli volt..

Gyengébbek kedvéért..Nagyon remélem ilyen kevés van:D

2012. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a lányt. Majd talál olyat, aki megérdemli.
2012. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!"
2012. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
walk w1th mee érti:D nagyon nehéz esett vagyok?xd
2012. júl. 21. 13:52
 17/21 anonim ***** válasza:
Valóban éretlen vagy még egy kapcsolathoz, pedig 16 évesen már komolyan kéne venni az ilyen dolgokat. Miért lenne gáz egy komoly kapcsolat nyáron? Szerintem tök menő, ahogy a strandon kézen fogva sétálsz a barátnőddel, a többi srác meg csak les, hogy milyen szép barátnőd van. Egyébként meg ha azt érzed, hogy a lány nagyon szerelmes beléd, akkor becsüld meg! Nem sokat fognak igazán szeretni az életed során. A barátaidat meg nem kell elhanyagolnod attól, hogy barátnőd van. Egyik nap velük vagy, a másikkal meg a barátnőddel. Vagy ahogy időd engedi.
2012. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Miért gáz nyáron egy kapcsolat?Szerintem ne hagyd ott és beszéljétek meg, ha igazán szeret megérti. De azért te se zúdíts rá egyszerre mindent, csak szépen sorjában :)
2012. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hagyd ott. El is mondom, hogy miért.

Ha ilyen kérdést írsz ki, akkor nem vagy belé szerelmes, akármit mondasz. Ha igazán az lennél, akár egy hídról is leugranál érte, és nem gondolnád azt, hogy gáz vele járni.

A másik meg, nehogy azért legyél vele, mert megmondták neked a kommentelők... annál rosszabb lesz a csajnak... mond el neki, hogy kicsit túl korai még ez neked és nem vagy rá felkészülve. Ez a legésszerűbb...

2012. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
utolsó én sehol se írtam hogy szerelmes vagyok... xd viszont 16:54 megfogadom a tanácsod nem a vagizás céljából de kezdem egyre jobban megkedvelni csak az a baj h minden nap velem akar lenni én meg nehezen mondok nem-et főleg pont neki=)
2012. júl. 21. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!