Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félelem belemenni egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem belemenni egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja szakított velem a barátom. nagyon szerettük egymást, a közös életünket tervezgettük, de aztán rosszra fordultak a dolgok, és ismét egyedül maradtam. Most olyan érzésem van, hogy jó egyedül, inkább mennék bulizni, flörtölgetni, és nem akarok párkapcsolatot, mert nagyon félek egy újabb csalódástól. Másnak is ilyen volt szakítás után? Ez el fog múlni? Vagy sokáig félni fogok még emiatt, és elszalasztom majd a jobbnál jobb lehetőségeket? (mert nem akarok csak úgy vkivel járni, hanem azzal a férfival, akivel majd együtt leszek egész életemben)
2010. jan. 16. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

bocsi de hogy szakítotatok? légyszi írd le szükségem van egy ilyen szíktós dologra.köszi

csak flörtölj, kavarj és ha megkérdezi a srác h mit akartok ezután mond azt h te nem akarsz kapcsolatot énis ezt tettem. Vagy ha ágyas kalandot szeretnél beszéld meg a sráccal előtte.

2010. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

úgy szakítottunk,h ő mondta,h rájött, h nem ilyen életet képzel el magának a jövőben, és h hozzá nem ilyen lány illik.

az oké, h megmondom, h nem akarok kapcsolatot, de ez el fog múlni???

2010. jan. 16. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem egy pici félelem maradni fog benned. De úgyis megérzed ha az igazi lesz melletted, mert vele ezt el fogod felejteni. sok sikert:) és köszi, h elmesélted.bocsi ha felevenítettem benned:S
2010. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ! :)

vki tud még vmi tapasztalatot, véleményt, vagy akármit mondani?

2010. jan. 16. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb vagy utóbb el fog múlni. Nekem egy nagy szerelem után fél év kellett, hogy túl tegyem magam, de ehhez közre játszott, hogy sajnos nap mint nap látnom kellett a srácot az új barátnőjével. Ha viszont nem tartod vele a kapcsolatot és nem látod gyorsabban fog menni.

Bulizással és flörtölgetéssel pedig még gyorsabban

Egyébként azóta már több pasim is volt, jelenleg pedig 3 éve vagyok együtt a jelenlegivel akit nagyon szeretek és már nem is gondolok arra a srácra.

Szóval nem kell aggódni. Leszel majd újra szerelmes :)

2010. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!