Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes egy ilyen kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy ilyen kapcsolatba belemenni?

Figyelt kérdés

Az évek során nagyon érett és tapasztalt lettem minden terén. Nők terén is van tapasztalatom nem is kevés, hat na szoval ismerem tudom milyenek. Azonban párkapcsolat terén hátrányban vagyok, ha ezt sikerülne kiküszöbölni, teljesen tokeletes lenne minden.

Most lenne is egy csaj, azonban külsőre nem tetszik, belsore kicsit igen. Tapasztalataim szerint eleg tapasztalatlan mindenben, és biztosan nincs önbizalma sem, csunyanak is gondolja magát meg fejben nem annyira érett. Ezeket am nem mondta, csak egy tapasztaltabb ember észreveszi.

Mivel nekem tapasztalatot kell szereznek h fejlesszem magam, épp kapóra jön. Természetesen nem csak kihasznalnam, hiszen akar egy jó kapcsolat is lehet belőle.

Szerintetek érdemes belemenni?



2012. júl. 24. 03:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
92%
hagyd békén szegény csajt, sokkal jobbat érdemel nálad.
2012. júl. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem olvastam mindenki valaszat el,de 3 utan tiszta,hogy bekepzelt vagy. Tapasztalatod van, akkor nincs szukseged a lanyra....dugni akarsz? olyan a lany,aki csak erre jo...akkor legyel vele...DE nekem inkabb ugy tunik,hogy meg lehet sajnalnad is ezt a lanyt,szerintem hagyd beken. Neki is biztosan jobban jon majd mas tapasztalat,mint veled. Bocs,de ez az oszinte reakciom!
2012. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!