Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mikor találtátok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor találtátok meg az igazi szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Akivel mondjuk máig együtt vagytok.
2012. júl. 27. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
19 évesen
2012. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2008.02.13. este, 18 órakor.
2012. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35 évesen
2012. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megtaláltam az igazi szerelmet, de el is ment, hagytam elengedni, mert az ő boldogsága fontosabb volt , az enyémnél, így hozta az élet,h ezt a döntést kellett megtennem. Az igazi szerelemben ez is hozzátartozik,h ha az élet úgy hozza megadjam neki, ami az álma, mégha külön válnak is útjaink ezzel.
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előttem lévő: miért nem maradtál mellette, miért nem követted?
2012. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért hagytam el, mert tiltott gyümölcs. Az igazi szerelmünk szembeszegült a társadalmi normáknak, elvárásoknak , távolságnak,és időnek. Mivel az álma (baba), vágya olyan volt, amiben én már nem szerepelhettem ,ezért el kellett engednem,h valóra válthassa az álmát.Az igazi szerelem is elmúlik, semmi sem tart örökké, utána már úgyis elváltak volna útjaink, mert csak a szerelem annyira erős,h kibírja a körülöttünk lévők harcát,hogy elválasszanak minket.
2012. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18évesen , egy bálban leborított egy pohár itallal(véletlenül), most 39 éves vagyok és van két csodaszép gyermekünk
2012. júl. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!