Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakinek külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Volt már valakinek külföldi barátnője? Szerintetek megbízhatóbbak mint a magyar csajok?

Figyelt kérdés

Kérdéseim:


1, Mi a véleményetek a külföldi nőkről? Vannak olyan helyek ahol közvetlenebbek, hűségesebbek, nem beképzeltek a nők annyira? (A kérdés lehet furcsának tűnik! :D)


2, Egyszer külföldön nyaraltam és úgy vettem észre az ukrán csajok közvetlenebbek. Oda mentek egy sokkal rondább fickóhoz is beszélgetni, ismerkedni. Bulgáriában pedig bombázó lányok szaladgáltak szó szerint idétlenül(kis nyámnyila szemüveges) kinéző fiúkkal akikkel kézen fogva jártak.

Ezek szerint vannak olyan helyek ahol annyira nem is a külső, sokkalta inkább a belső számít???


3, Ha külföldi csajjal ismerkedünk meg és szeretnénk összejönni, mi van akkor ha egyikünk se beszéli a másik nyelvét? Ciki, ha mondjuk egy 3. nyelvet iktatunk be?


4, Szerintetek a magyar csajok a legszebbek?


5, Milyen "egzotikus" barátnő a vágyálmotok? (néger, kínai, japán, orosz stb.)



2012. aug. 2. 23:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
7-es válaszolónak: Ez érdekes. Látod ki mellette van, ki pedig cáfolja a tényt. Most vajon kinek van igaza :P
2012. aug. 2. 23:42
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem szlovák barátnőm van. Jó csaj, nagyon gyönyörű, kedves is. Itt fekszik melettem. Véletlenül ismertem meg, nem szánt szándékkal akartam küldföldi csajt :)

De örülök h vele jöttem össze :))

2012. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
9-es válaszolónak: Köszi a válaszod :) Csaj létedre is tudtál válaszolni mindenre :D
2012. aug. 3. 00:04
 14/23 A kérdező kommentje:
10-es válaszolónak: Kis félreértés történt szerintem. Zohan123 a 6-os válaszolóra értette az utolsót, csak te közben már megírtad a válaszod :) A te hozzászólásoddal nincs semmi baj!
2012. aug. 3. 00:07
 15/23 A kérdező kommentje:
12-es válaszolónak: Akkor roppant szerencsésnek mondhatod magad :) Sok boldogságot nektek!
2012. aug. 3. 00:08
 16/23 anonim ***** válasza:
66%

1.Egyéne válogatja. Talán É-országokban nem annyira beképzeltek,mint Mo-n,de résen kell lenni :D


2. nem nyaralós helyeken való kapcsolatokból kell levonni következtetéseket, ott eleve mindeki nyitottabban viselkedik. Főleg nem az ukránoktól, meg bulgároktól.


3.Nem ciki.


4.Abszolút nem.


5.Enyhén ázsiai beutésü. Mint Birdman-Fire flame klipjében az a japan vagy milyen csaj... az penge .DD

2012. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Erre megint csak azt tudom mondani hogy ízlések és pofonok, szerintem a külső a legfontosabb mivel ha például az utcán sétálsz, az emberek először nem azt látják hogy épp milyen kedves vagy, hanem azt hogy hogyan nézel ki.(mondjon az összes "a belső az első" álszent akármit, de ha jól nézel ki nagyobb az önbizalmad, és nagyobb esélyed van az ismerkedéskor mint például egy bányarémnek)

Ugyanakkor üzenem a(z) "remélem hogy csak magadból indulsz ki" válaszolónak hogy a kérdező második kérdésében feltételeztem hogy ha a bombázók nem terveztek hosszútávra. Ha viszont egy hosszú kapcsolatra akart utalni, abban az esetben a sorrendben természetesen a belső áll az első helyen és a külső pedig a másodikon vagy a külső és a belső egyenlő helyen állnak,

harmadik esetben a külső az első, a belső a második(attól függ hogy mennyire szeretjük a párunkat)

A -=HETES=- szólt

2012. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Remélem csak magad jellemezted"(Zohan123)


Hetes

2012. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekem a feleségem kenyai (néger). Ezek a dolgok nem hinném, hogy a nemzetiségen múlnak.

A "magyar lányok a legszebbek"-szöveg önámítás. Ki kell állni az utcára és számolni a szépeket, csúnyákat. Nem lesz arányaiban nagy eltérés, csinálhatod Budapesten vagy Lisszabonban is

--->szerintem<---

2012. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Igen, a 6-os válaszolóra értettem. Egyébként jött nekem privát üzenet, hogy tönkre tettem valakinek a házasságát a válaszommal. Érdekes. o.O Amúgy fiú vagyok.
2012. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!