Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigikee14 kérdése:

Szerintetek még szeret? Vagy ennyi volt.

Figyelt kérdés
Már nem ugy viselkedik velem mint régen (fél éve vagyunk együtt)..ha beszélünk olyan mintha mással egy idegennel beszélnék. Nem monjda hogy szeret , megváltoztatta a jelszavát mindenhol hogy ne tudjak még véletlenül se kutatni utánna , lecserélte a közös képünket.. megigérte hogy találkozunk de lemondta mert most hideg van.. (27 fok :) ) és már régen találkoztunk.. Szerintetek szakítani akar.? Mit tegyek? nemakarom elveszíteni.:(

2012. aug. 13. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"ennyi volt"
2012. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lesz ha vége lesz. Jobb lesz neked nélküle. Lehet csak gyáva a szemedbe mondani, hogy ennyi volt és így akarja a tudtodra adni. Beszéld meg vele ezt az egészet, kérdezz rá mit érez vagy akarja e ezt a kapcsolatot még folytatni. De én nem sok jót jósolnék a dolognak...!
2012. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle is. Akár chaten MSNen vagy FB ha nem akar leülni személyesen. És beszéljétek meg.
2012. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondta szünetet kéne tartani..:( de azóta van egy lány..akivel folyton beszél és tök jóban vannak..:S de pont az akit én mindig is utáltam..valamit mondtam rá és azt mondta ha így folytatom akkor nem csak szünet lesz..folyton őt védi..de azt mondja engem szeret.. de mégis mire jó a "szünet" ?! :/
2012. aug. 14. 18:36
 5/17 Hanariko ***** válasza:

"mint régen" <-> "fél éve vagyunk együtt"

nekem ez a kettő kicsit üti egymást, az a fél év nem volt olyan régen...

2012. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Hanariko ***** válasza:
a szünet semmire sem jó, cska hogy "legálisan" megdugja azt a másikat aztán ti "ott folytatjátok ahol abbahagytátok" a "kapcsolatot" sztm te szakíts vele és távozz emelt fővel.
2012. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy 14 éves lehetsz, és a fiúd is, ha még a fiúd. Én ha egy lánnyal ezt tenném, akkor az már azt jelentené, hogy nem érdekel engem a lány. De még egy lánnyal sem szakítottam. Ők szakítottak velem, és akkor pont azt tették, mint a fiúd veled. 14/f
2012. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

sajnos lehet, hogy megunt téged csak mert valaki képbe jött.... és nagyon úgy tűnik hogy már nem akar tőled semmit és gyáva őszinte lenni veled, de azt mondom hogy legbelül érzed hogy mi az igazság.az emberek mindig érzik magukban csak nem akarnak saját maguknak se hinni

hallgas magadra!

2012. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

15 és 25 év között a kapcsolatok 50%-a tönkremegy :(


Rádunt babám..:( távozz Te, ne hagyd, hogy ő irányítson

2012. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor egy dolgot tehetsz SZARD LE!!! a nyomulás ilyenkor nem segít, ha még érez irántad akkor keresni fog, rájön, hogy kelessz neki. Ha nem keres akkor meg nem érdemli meg, hogy vele legyél, jön másik hidd el. Mindig jön másik, az idő és egy "másik" minden sebet begyógyít.
2012. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!