Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint 2 év után szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 2 év után szakított velem a barátom, sosem fog bennem ez elmúlni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem még mindig, ő már úgy néz ki teljesen túllépett rajtam, pedig pár hete szakított velem.

Nem is keresett pedig írtam neki. Annyit tudok róla, hogy nagyon jól van (haverja mondta)


Úgy érzem, sosem fog bennem elmúlni az iránta érzett dolog, különlegesnek éreztem a kapcsolatunkat és ő is így volt vele.


Ő volt az első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességemet, úgy érzem emiatt egyfajta különleges kötődés alakult ki bennem iránta.


Mikor múlik el ez a fájdalom, vagy sosem fog elmúlni?


Köszönöm előre is a válaszokat!


19L



2012. aug. 14. 20:47
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:

noss :)

"első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességemet, Úgy érzem, sosem fog bennem elmúlni az iránta érzett dolog, különlegesnek éreztem a kapcsolatunkat és ő is így volt vele. "----> ezzel majdnem minden lány így van.


Az övéké különleges volt Fannntasztikus lenyűgöző egyszerűen hihhhetetleeen! És nagyon szereti, és hogyan hagyhatta el, és jajj mi lesssz...


Na figyelj ide angyalkám, Hidd el el fog mulni. 2 év, vagy 10 év mindig ugyanolyan nehéz, mindenkinek az a sok amit megélt a párjával. Van aki 2 hónap után is sír.


Lényeg, hogy ne ezen agyalj mint most is és ne ezen feszengj h jajj mi lesz veled. Lesssz! Hidd el , h el fog múlni. Csak ne ezzel foglalkozz.


Még nyár van még jó idő van, menj ki ilyenkor, vidd el buksit sétálni vagy menj úszni vagy este biciklizni, menj vásárolni egy áruházba minden nap 1 kifliért meg tejért, és már emberek közt vagy.

2012. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni csak enyhülni. Nekem 5éves kapcsolatom volt így. 10 éve volt de még mindíg nem tettem magam túl rajta teljesen
2012. aug. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
MINDIG elmúlik! elhiszem, hogy most még nagyon fáj, de majd túl leszel ezen is. meg még sokmindenen... addig legyél sokat a barátaiddal, ilyenkor ők a legnagyobb segítség.
2012. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Érted, de hát mennyi idő múlva enyhül? Hetek, hónapok, évek??


Ha nem fog teljesen elmúlni soha, hogy lesz új kapcsolatom?

Nem akarom majd a következő fiúmat hitegetni hogy őt szeretem, ha még bennem él az előző barátom, akit nagyon szeretek:(( Ez hogy lehetséges majd?

2012. aug. 14. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:
az a helyzet, hogy mivel fontos szerepet játszott az életedben, és első szerelem volt elfelejteni sosem fogod. az idő nem azon segít, hogy elfelejtsed a bánatod, hanem azon, hogy egy idő után de úgy gondolj rá, hogy mennyire hiányzik és mennyire rossz nélküle, hanem arra hogy mennyi szép közös élmény volt. Nem tudom mennyi, hónapok, vagy talán évek múlva ugyan olyan emlék lesz neked, csak nem vált ki belőled szomorú érzéseket. Remélem hamar sikerült magad túltenni rajta. Nemtudom milyen érzés lehet, mert nekem még mindig tart az első igazi szerelem, és én sem tudnám nélküle elképzelni most az életem. Sok sikerült és kitartást kívánok a továbblépéshez!
2012. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat!

Rendesek vagytok és jókat mondtok, csak nehéz elképzelni, hogy majd túlleszek ezen..még sosem éltem át ilyet:(

2012. aug. 14. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
hát akkor sajnos eljött az ideje, hogy átéld. azt senki nem tudja előre, hogy mennyi idő után múlik el az amit most érzel, de hidd el hogy majd jön egy másik fiú, akit ugyanígy vagy mégjobban meg fogsz szeretni! jusson eszedbe amiket írtunk, amikor majd újra szerelmes leszel! kitartás :)
2012. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Elfelejteni nem fogod mert nincs egy "Delete" gomb az agyadban.

Mint ahogy azt sem fogod elfelejteni hogy milyen volt az első kutyád.


De enyhülni fog csak nem így!


Te nagyon görcsösen akarod túltenni magad rajta, feszült vagy ezzel kapcsolatban egy görcs vagy!

Így mihaszna vagy! Már bocsi.


Légy nő, légy ember legyen eszed, ébredj fel, gondolj arra inkább hogy lesz majd valaki akivel csókolózni fogsz és szeretkezni a náágy pálmáfá álátt.


És komolyan menj emberek közé ez a lényeg, h láss másokat embereket, és téged is lássanak és vedd észre ha valaki közeledne és ne utasítsd el, Egy beszélgetést megér, azt ha nem akkor nem...


Vagy menj el fagyi-árusnak sok emberrel tlaálkozol majd

2012. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igenigen! ASOTnak igaza van! :D
2012. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:
Thank you!
2012. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!