Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még tényleg szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még tényleg szeret és nem akart szakítani?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk barátnőmmel és mondta hogy legyünk legjobb barátok.. ma meg mondta hogy depressziban él, nem találja a helyét a világban stb.. Barátnőjét kérdeztem azt mondta hogy nem mondhatja el.. Vajon szeret még?:O Kérlek segítsetek hogy mit csináljak:/

2012. aug. 30. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem magam sem tudja. Lehet, hogy esetleg van valaki más és most nem tud dönteni. Nem tudok most jobbat, bocsi.


16/l

2012. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha azt mondja hogy nem szerelmes de nagyon nagyon szeret úgy akkor mivan?:O
2012. aug. 30. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem szerelmes. Nálunk is hasonló a helyzet. Csak azért nem vagyok képes azt mondani a barátomnak, hogy hagyjuk abba, mert én viszont rohadtul szerelmes vagyok, míg ő csak szeret. Szerelmesnek lenni és szeretni két külön dolog. Az egyiknél szörnyen odavagy a másikért, bármit megtennél érte, a másiknál pedig kevésbé.
2012. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom azt szeretné, hogy tartsátok továbbra is a kapcsolatot, mint barátok.
2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő is megtenne értem bármit mert elvileg élete része vagyok.. Van esély hogy újra együtt leszünk?:( Szeptemberben elsz egy 1 éve hogy nagyon szerelmes vagyok belé..:/:( Októberben lettünk jóban egyébként..
2012. aug. 30. 19:35
 6/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért mond ilyeneket hogy depresszóban él, szar az élete, nem találja helyét a világban, szar minden stb...
2012. aug. 30. 19:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert most lehet, hogy vannak más fontosabb dolgok is az életében, mint a szerelem, párkapcsolat.
2012. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A barátommal is szeptember végén, októberben kezdtünk jóban lenni, szóval akkor lesz 1 év nekünk is. :) Na de mind1.

Hát, figyelj akkor szerintem valami más gond van. Nem a szeret kérdés itt a gond. Lehet van valami tényező, ami megakadályozza, hogy együtt lehessettek, vagy legalábbis ő ezt így gondolja, és inkább szakít veled, mintsem hogy megbántson. Próbáld, hogy elmondod neki mit érzel, esetleg mutasd meg neki, hogy ezt a kérdést is kiírtad, csak miatta és kérdezz rá, hogy van a válaszok között olyan, ami igaz. És kérd meg, hogy legyen őszinte.

Egy próbát megér.


16/L

2012. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg próbálom kiszedni a barátnőjéből.. azért köszönöm :'(
2012. aug. 30. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Ha bármi van írj levelet, vagy ide. :) Hátha tudok segíteni.


16/L

2012. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!