Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek azt mondja barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azt mondja barátnőm nem szeret és szakitani akar?

Figyelt kérdés
az elején kezdem 5 hete történt hogy az apjáék megtudták hogy már lefeküdtünk, és nagy balhé volt belőle. két hét után tudtam csak elmenni hogy megbeszéljem a szüleivel a dolgokat. elmentem megbeszéltük. azóta eltelt 3 hét első héten még tudtunk fészen beszélni utána már nem. Ő sokszor felhívott telefonon beszélgettünk de én nem éreztem hogy hiányozna :( én nem hívtam fel de már annyira bánom. azt gondoltam ha több ideig nem lát akkor még jobban hiányozni meg szeretni fog. legutóbb vasárnap beszéltünk akkor nem volt semmi baj. tegnap felhívott hogy szakitanunk kéne mert elfelejtett és nem szeret már :( rá fél órára küld egy sms-t hogy így lesz a legjobb de ő nagyon szeret de én már szeretem őt és hagyjam békén. nem érzi a törődést sem a szerelmemet ahogy azt álítom ezért hagyjam békén örökre. meglehet hogy nagyon hiányzok neki és idegességében akar szakítani mert nem voltam hozzá????? mert azt meghagyom hogy nagyon makacs és ha az anyja telebeszéli a fejét hogy azért nem megyek hozzá mert nem szeretem akkor nem tudja mit tesz. Mit tegyek mit csináljak? Hogyan kapjam vissza az én kis édes szerelmemet?
2012. aug. 24. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
SEmmit! Tök' komolyan!
2012. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de azt mondta utána hogy szeret, lehet az is hogy a makacsságából jött ez neki
2012. aug. 24. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nőjetek fel, aztán pár év múlva próbáljátok meg újra...nagyon gyerekek vagytok még mindketten, nem vagytok érettek komoly kapcsolatra.
2012. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked miböl jött a taktikázás? Nem voltál öszinte hozzá, hanem inkább taktikáztál.
2012. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öhhh mi van?? találkozzatok, ne telefonálgatás, meg facebook! meg mit is hordtál össze itt? kicsit érthetetlen -.-
2012. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazság is van abban amit írtatok de én segitséget kértem
2012. aug. 24. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 vok Kaptál tanácsot. Helyetted nem tudunk odamenni elé egy szál rozsával és megmondani neki, hogy ebben és ebben balfék voltam, de nagyon szeretlek......
2012. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már meg van oldva beszélve a dolog köszönöm a sok segitséget utlosó igen te írtál de mégsem túl sokat am is mikor azt a kommentet írtam egyszerre írtuk meg
2012. aug. 25. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!