Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha egy hosszú kapcsolat után nem akarok egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltük, hogy szakítunk, persze ez még nem biztos. Bízok is benne, hogy itt még nincs vége. Több mint 2 éve vagyunk együtt, és szerelmes vagyok belé. De úgy érzem, ha elhagy, nem akarok egyedül lenni. Vagyis rögtön szükségem lenne valakire... Ez normális? Mert, ha azt hiszitek nem vagyok belé szerelmes, akkor tévedtek. Csak most úgy érzem, nem tudnék egyedül lenni utána. Ja és ezzel nem barátokra gondolok!
2009. júl. 3. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátnőddel nem folytathatod?
2009. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez természetes, megszoktad hogy van barátnöd van melletted valaki, egyedülállonak lenni nem is jó.

Jobb ha van melletted valaki aki hozzád bujik stb.

Sok sikert remélem együtt maradtok.

2009. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én folytatnám vele, de ő azt mondta, neki ez túl megszokottá vált.
2009. júl. 3. 00:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Dobjátok fel a kapcsolatot vmi új dologgal.
2009. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Én egyszer voltam szerelmes, 4 évig voltunk együtt, utána szükségem volt egy pár hétre, amíg összekapartam a gondolataimat. Mások ugranak egyikből a másikba, nincs ezzel probléma.
2009. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa, én hosszú kapcsolat után örültem hogy egyedül lehetek végre, teljes szabadság meg minden. Nincs annál jobb.
2009. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek egyikből a másikba ugrani, és nagyon rosszul esne, ha utánam a párom ezt tenné. Persze sokan társfüggők, félembernek érzik magukat egyedül, akkor bújjanak egyből más ágyba. Nekem elég sok idő, mire kiheverek egy szerelmet, és eszemben sincs mindjárt más farkán pörögni. (talán erősen hangzik, de ha már mással kezd járni az ember benne van a pakliban)
2009. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy rögtön leakarok feküdni valakivel, csak azt, hogy kéne valaki aki megért és szeret legalább egy kicsit.
2009. júl. 3. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez csak a megszokás. Gondolj bele, sok rossz házasságot is csak a megszokás tart össze. Igen, ha egyszer azt mondtad, akkor persze nem kérdőjelezem meg, hogy szerelmes vagy. De csak azért érzed úgy, hogy nem tudnál egyedül lenni, mert megszoktad, hogy van melletted valaki. Ha úgy érzed, kezdj egy új kapcsolatba,vagy várd meg, amíg megszűnik ez a "függés" és tényleg azért akarsz új barátnőt, mert ismét szerelmes akarsz lenni.
2009. júl. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok a barátommal.Több mint 1 éve vagyunk együtt és 9 hónapja élünk együtt.1 hónapja szakítottunk,mert nem érzem,hogy szeret. Ellustult, túlságosan elkényeztettem, meg azt mondta,hogy nem tudja,hogyan kell szeretni.:( Nagyon rosszul érzem magam. Nekem is szeretet hiányom lett egyből, ahogy lezártunk az egészet. Most megint újrakezdtük,már harmadjára, de semmi sem változott. Szóval ismerkedem fiúkkal,de akkor is ő az,akire vágyom. Az egyik exemmel szakítás után 1 hónappal kezdtem azt érezni,hogy nem is olyan rossz,hogy egyedül vagyok. Szóval minden csak idő kérdése.
2009. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!