Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Mennyi az esély arra h újra összejövünk?

Figyelt kérdés
Véget ért a barátom és köztem a kapcsolat az én hülyeségeim és a túl pörgéseim miatt ! Valamelyik nap rávettem magam elhívtam h talizzunk és bocsánatot kértem tőle meg elmondtam neki mennyire sajnálom ezt az egészet stb. írtó jól elvoltunk , rengeteget beszélgettünk és nagyon jó volt újra látni aztán lett egy rohatt nagy vihar mondta h ne menjek el attól beülünk valahova és átöltet egy csomószor megpuszilt , majd kiderült h van egy csaj akivel 3 hete összejövőbe vannak ! de közbe kiderült h a csaj drogozik, iszik,pasizik rengeteget , csak most nem tudja h h keveredjen ebből a társaságból ki mivel már 3 hete eteti a csajt . meg a csajszi rengeteget féltékenykedik , (miattam is vesztek már össze, amikor csak beszélgettünk ) . , parancsolgat neki stb. meg ilyeneket mond nekem ez a srác h alig várja h kiprovokálja a csajt valahogy meg annyi jelet adott rá h újra szeretné velem kezdeni, de nem tudom h bele merjem e élni magam:S
2011. jún. 8. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
abból amit leírtál, én azt látom, hogy van rá esély hogy újra összejöjjetek, mert nekem is így volt annak idején az egyik barátommal. A srác reakcióiból azt veszem le, hogy kedvel, és benne lenne a folytatásban (más kérdés hogy mit csinál a másik csajjal... akit ő etet??:O de szerintem ha veled komolyan újra akarja majd kezdeni, nem lehet gond lekoptatni), csak ehhez nagyon fontos, hogy változtass azokon a dolgaidon, amik miatt az előző körben szakítottatok.
2011. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én minden erőmmel azon leszek :D és köszi !
2011. jún. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!