Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély rá, hogy összejövünk?

Figyelt kérdés
3 hónapig voltunk együtt, tudom nem sok idő. Csak hát nagyon szeretem. Az utóbbi 3 hétben rengeteget vitáztam, féltékenykedtem, bizalmatlankodtam, tudtam hogy ez megöli majd a kapcsolatunkat előbb vagy utóbb. Mondtam is ezt barátnőmnek, hogy nem akarom ezt a szenvedést így, neki is így lenne jobb ha külön mennénk, de mondta hogy szeret és nem akar elveszíteni, vár addig amég bízni fogok benne, ő türelmes és én megérek neki ennyit. A héten viszont megint felfújtam egy dolgot, féltékenykedtem egy haverjára és csúnyán összevesztünk (telefonon), mondta hogy nyugodjak meg, inkább menjek aludni holnapra lenyugszok és akkor csütörtökön találkozunk, én azt mondtam hogy nem érdekel, nem akarok találkozni vele, elegem van ebből hogy vitázunk (magamból volt elegem igazából...)ő sírt és letette a telefont. Facebook-on kiírta hogy egyedülálló, én felhívtam hogy akkor most mi van, ő mondta hogy ez jó lecke nekem, mondom ne leckéztessen, ő mondta hogy de nem hivatalos ez még, mondom tegyük azzá és áldásom adtam a szakításra. Másnap elmentem hozzá, de ő rideg volt, egy második esélyért könyörögtem, hajthatatlan volt, azt mondta már nem szeret és menjek el. Mondta hogy eldobta a komoly kapcsolatát miattam (szakított a pasijával és inkább velem belevágott egy új kapcsolatba) és hitt bennem, de én megbántottam és ő nem ilyen hogy kidobod aztán visszaveszed mint vmi játék. Másfél nap telt el (csak sírtam egésznap :S) és felhívott, ürüggyel, jól elbeszélgettünk, 3szor köszöntem el, de ő csak mondta és mondta, jól elbeszélgettünk fél óráig. Ez volt tegnap. Hiányzok neki? Szerethet még? Esküszöm hogy megváltozok, nem ezt érdemelte amit csináltam... :'( Van még esélyem hogy összejövünk?
2011. máj. 14. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Irj egy szép levelet neki is mint ahogy ide nekünk, akkor megbocsát.
2011. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett... :D
2011. máj. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!