Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lemondanátok az eddigi életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanátok az eddigi életetekről azért, hogy együtt lehessetek a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
Elég a szerelem, odaadás, törődés, hogy pótoljon minden mást? Vagy inkább a helyes utat választanátok vkinek az oldalán, aki iránt nem tápláltok annyira erős érzelmeket...?

2012. szept. 12. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minek mondjak le róla amikor most is együtt vagyok vele...
2012. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egy normális párkapcsolatban nem kell lemondani az addigi életetekről. Vagy konkrétan el tudnád mondani milyen lemondásokra gondoltál?
2012. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom... az élet minden más területére gondoltam: foglalkozás, lakhely, szülők, a baráti kör egy része. Amikor minden körülmény ellene szól, és mindenki ellenzi ezt a kapcsolatot...
2012. szept. 12. 10:55
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg mindenki ellenzi, akkor elgondolkoznék, hogy nem lehet e tényleg igazuk. Mi az oka, hogy ellenzik?


Általában egy kivülálló több mindent meglát egy kapcsolatban, mivel érzelmileg nem befolyásolt, csak annyira, hogy az illetőnek akar jót. Na mármost, ha a barátaid, családod azt mondja, hogy valami nem stimmel a pároddal akkor annak szerintem elég nyomós oka van, feltételezve persze, hogy senki nem akarna neked rosszat.

Lehet olyan dolog van amit te, mint a helyzetben levő nem vesz észre, mert mondjuk szerelmes. De később amikor már elmúlik a nagy szerelem, eldurvulnak a dolgok, akkorra meg már elbaltáztad az egész életed, és ezt nem akarják a barátaid, családod.


28/n

2012. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ha lenne igen
2012. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon konzervatív családban nőttem fel (főleg vallási téren), így az életem is úgy éltem eddig, hogy ha lehet, ne sértsem meg a családom értékrendjét. Tudom, hogy azért ellenzik, mert úgy gondolják, elszakadva tőlük, innen, teljesen más életem lenne. Végül is rajtam múlik a döntés, én ezt jól tudom, de félek tőle mégis. Nem akarok pár év múlva rádöbbenni, hogy azért ez már sok volt, és talán nem érte meg a sok áldozattal járó változást... csak hát most úgy érzem, képtelen vagyok tiszta fejjel dönteni.
2012. szept. 12. 11:07
 7/17 anonim ***** válasza:

Szóval nem indokolják meg a saját álláspontjukat, hanem azt gondolják, hogy csak azért mert ők azt mondják, hogy nem tetszik nekik a férfi/nő akit választottál azért neked se tetsszen? Vagy ha elmondják az indokaikat, akkor te azt nem úgy látod?

Igazából ha nem konkretizálod jobban a dolgot úgy nehéz segíteni. A családod totál elfordulna tőled, ha a párodat választanád? A családod kinézett neked egy olyat akivel te igazából nem szeretnél együtt lenni?

2012. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha azt választod, amit te "helyes útnak" hiszel, egy életre boldogtalan maradsz.

Nem jobb boldogan felébredni egy férfi mellett?

ÉN simán a kukába dobnám eddigi életemet, ha szerelemről lenne szó.

2012. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ön beleugrottam, lemondtam, abbahagytam a munkàt, kiderült, hogy vàrandos vagyok, és a munkakörülmények nem lettek volna jo hatàssal a picire:) Nehéz, de szeretem a völegényemet, kibirom érte, értünk:)
2012. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én megtenném, de előtte nagyon komoly mérlegelés alá vetném, hogy -előre láthatólag- ne üljek a székek között a földre. A család pedig csak nagyon szélsőséges esetekben nem szokott végül megbékélni az ilyen dolgokkal.
2012. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!