Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori szerelem. Kinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori szerelem. Kinek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Ti összejöttetek az első szerelmetekkel, valaha? Én az elsőbe tudom, hogy örökké szerelmes leszek, de sosem fogom érdekelni, viszont a második, most 8 év után, összejött.:)

2012. szept. 18. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ahhh... szar volt... 2 is volt, le se sz@rtak :S
2012. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első szerelmem az oviban volt, bár ez azért nem olyan, de kölcsönös volt, aztán a fiú máshová költözött, így addig tartott. Arcra puszi azért volt.:)

Az első igazi szerelem 13 évesen jött. Néhány hétig együtt voltunk, vele történt az első csók is, aztán elkezdett hanyagolni, szóval vége lett.:( Aztán eltelt 1-2 év és próbált bókolgatni nekem, nem haragudtam rá, de már nem érdekelt, akkor már volt másvalaki.

2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

27 évesen vagyok újra szerelmes abba a lányba, akibe általános iskola 5-6 osztályban :-). Mondjuk így azért már kicsit más...

Évekig nem hallottunk egymás felől, ő külföldön élt, én is messzire kerültem az eredeti lakhelyemtől, két hete találkoztunk újra több év után.

2012. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is voltam úgy, mint az előző válaszoló, hogy sokkal később lettem szerelmes egy lányba, bár mi csak alsó tagozatban jártunk egy osztályba :-).

Az első gyerekkori szerelmem már házas, gyermekes anyuka. 6 évvel ezelőtt azonban még megfordult a fejemben, hogy megpróbáljak összejönni vele, de nem lett belőle semmi. Akkor még ugyanazon a helyen laktunk, aztán másfelé sodort minket az élet.

Így utólag visszatekintve már csak egy vidám emlék, amin mosolyog az ember.

Előző, ti tudatosan kerestétek egymást ennyi idő után, vagy véletlen az egész?

2012. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Totálisan szerencsés véletlen. Mondjuk Facebook-on ismerősök voltunk, tudtuk ki hol van, de ennyi.

Ő most egy ideig abbahagyta a külföldi munkát, és hazajött, én pedig pont szabadságon voltam otthon a szüleimnél, és az utcán találkoztunk össze. Akkor mindketten szinglik voltunk, megbeszéltük, hogy este megiszunk egy pohár bort egy régi kedvenc helyen, onnan már minden mentmagától.

2012. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!