Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tarthatunk meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

We555 kérdése:

Hogyan tarthatunk meg egy barátot egy párkapcsolatban? Mitől lesz hosszútávon is boldog egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
már 1 éve és 5 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mindennél jobban SZERETEM, és azt szeretném, ha nagyon sokáig még boldogok lennénk. Tapasztaltabbak, mit tanácsoltok egy hosszupárkapcsolatnak? Mik a fontos dolgok? Mit szabad és mit nem szabad csinálnunk? Mikre kell egy idő után figyelni(ha összeköltözünk). stb. Megköszönném a hasznos tanácsokat! 18/L

2012. szept. 20. 15:03
 1/2 anonim válasza:

A 2 legfontosabb dolog az őszinteség és a bizalom!

Kölcsönös megértés, tisztelet, szeretet, mert előbb utóbb úgyis átalakul szeretetté a szerelem érzése.


Barát alatt gondolom fiú barátra gondolsz. Ez igen kényes téma. A nagyon komolyan gondolja két ember a másikkal való kapcsolatot, megszakítja a fiúkkal való haverságot, vagy akármi mást. Ez nagyon jóleső érzés tud lenni, ha önmagától csinálja az ember, semmi kérés nélkül, érted.. Biztos lesz, hogy nem lesznek majd szarkeverések, nem fog semmi gondot okozni. Meg ha már itt tartunk, fiú és lány között nincs barátság, egy KOMOLY kapcsolaton belül pedig nincs helye az ilyesminek!!!

2012. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem. A "barátom" szó alatt a szerelmemet értem. Ez természetes persze, hogy az ilyen fiú haverokat hanyagolom. csak az ő fiúbarátaival/haverjaival beszélgetek, hülyéskedek, amikor Ő is ott van velem. Nem szakítom el a barátaitól, ő is elmegy velük külön, mint ahogy én is a barátnőimmel. természetesen mind a ketten kedveljük egymás baráti körét, ezért együtt is elszoktunk menni különböző programokra. :)

köszönöm a választ!

2012. okt. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!