Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a baratnom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DaaaS kérdése:

Mit tegyek a baratnom nagyon beteg lett de nemakarja hogy mellette legyek?

Figyelt kérdés
...pihenni akar,mondtam hogy ha akarja oda megyek es vele leszek ,mert nagyon fontos nekem es szarul esik igy nezi,de nem akarja hogy oda mennyek.
2012. okt. 3. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Én is jobban szeretek egyedül szenvedni, pedig szeretem a barátnőm. Ingerült vagyok, feszült, kimerült.

Hívjatok papot, azt jónapot.

2012. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Menj oda.Sz*rd le a véleményét.Örülni fog,hogy ott leszel.

Vigyél neki csokit,és vidítsd fel

2012. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megfázott ?

Akkor megértem, hisz akkor csak azt vennéd észre , hogy minden percben fujja az orrát, szipog, köhög stb...


18/L

2012. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
en is ilyen hozzaallassal vagyok :)
2012. okt. 3. 15:22
 5/13 A kérdező kommentje:
egyszer megkert ne mennyek es oda mentem aztan kicsi veszekedes lett hogy megkert es ugyis egyebet csinalok
2012. okt. 3. 15:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne erőltess rá olyasmit, amit nem akar, nem ez a törődés.
2012. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Rossz nézni, mikor ott van melletted, akit szeretsz és azt az aggódó fejet látni, szíve szerint már ásná a gödröt...borzasztó.

Nem kell olyankor idegesíteni a másikat, hagyni kell szenvedni, aztán majd szól, ha jobban van.

2012. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy érdekes tapasztalatom a nőkkel kapcsolatban, hogy ha kének valami ellentmondásos dolgot, akkor nincs jó recept. Benne van a pakliban, hogy ha engedsz a kérésnek, akkor utólag szóvá teszi, milyen könnyen feladtad, hogy elmenj hozzá, ezért nem is fontos neked. Ezzel szemben az is benne van, hogy ha hívatlanul elmégy hozzá, akkor majd úgy érzi, hogy az ő döntése nem számít és, hogy erőszakos vagy vele.


A megoldás? Tedd amit helyesnek vélsz, akkor nincs mit megbánni utána. Én meglátogatnám a magam részéről, elvégre kettőn áll a vásár, te menni akarsz, ő meg azt, hogy ne menj; ki mondja meg, kinek kell engedni? :)

2012. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megmondom neki hogyha amikor baj van akkor nem torodok vele akkor mikor??
2012. okt. 3. 15:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyet simán elpoénkodnám azzal, hogy engem még ő sem tarthat vissza attól, hogy a beteg barátnőmmel foglalkozzam :P
2012. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!