Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet barátból kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lea8 kérdése:

Hogyan lehet barátból kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van az osztályomba egy fiú aki nagyon tetszik de csak brátok vagyunk. Álandóan viccelődik velem és más lányokkal. Egy évig járt egy lánnyal az osztályból de végül szakítottak.(a lány a legjobb barátom) Most a fiú szabad szeretnék vele járni csak hát nem tudom mit mondjak neki. Mit tegyek ?

2012. okt. 10. 15:33
 1/2 anonim válasza:
Mondd el neki. Ez a legegyszerubb. Ha joban vagytok akkor nem lesz gond. En sajnos nem jottem ossze a sraccal, de ugyan ez volt a helyzetem. Es meg mindig ugyan olyan joban vagyok vele es mindent megbeszelunk.
2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nehogy ha a volt baratnoje a te legjobb baratnod akkor roszxul eshet neki es lehet mehg is sertodik rad.
2013. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!