Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megnehezíti a dolgomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megnehezíti a dolgomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam barátommal (majdnem 2 évig jártunk) de az utóbbi két-három hónapban rendszeresen veszekedtünk, max 2 hétig volt minden oké aztán előről minden...hiába beszéltük meg ugyanaz volt folyton...így hát szakítottam vele...nem könnyű mert még mindig szeretem, de ez így nem működött tovább...de nagyon megnehezíti a dolgomat, mert verseket küldözget nekem sms-be, facebookon olyanokat ír hogy: Jó volt veled kicsim <3 meg üzenőfalamra szivecskéket küld azzal hogy "Szeretlek, nem akarlak elveszíteni", ha összefutunk az utcán akkor "teljesen véletlenül" van nála virágcsokor vagy csoki és odaadja nekem...:SS Elég nehéz semmibe vennem ezeket a dolgokat, mikor ugy imádtam hogy ilyen aranyos volt velem mindig...Mégis mit csináljak? :SS

2012. okt. 14. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálnék beszélni a sráccal, hogy álljon le, mert vége. Ha ír valamit facebookra, letörölném, nem fogadnék el csokit, sem virágot, az sms-ekre nem reagálnék.


Megkérném, hogy a saját érdekében lépjen tovább ő is, mert neki fog őrülten fájni, amikor te összejössz valakivel, és ő még mindig utánad teper.

2012. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igen ezt kéne tenni csak én tényleg szerettem/szeretem és nem tudnám a képébe mondani hogy kopjon le...:SS
2012. okt. 14. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor adj neki egy esélyt és vele egy ultimátumot is...
2012. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akk miért nem próbálod meg vele újra? Kezdjetek tiszta lappal, és beszéljétek meg a problémát amiért veszekedtetek!
2012. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hmm adtam volna neki esélyt de most elcseszte...más lányt ölelgetett mikor mentem volna hozzájuk ://
2012. okt. 17. 16:53
 6/8 anonim válasza:

ha más lányt ölelget akkor hagyd ..

a veszekedés néha erősebbé,néha gyengébbé teszi a kapcsolatot . Ha túl sokszor veszekedtek ,nem egészséges.

Túl kell lépnetek mind a kettőtöknek egymáson,de ha mégsem megy,akkor ott a válasz , ti egymásnak vagytok teremtve .

Gondoljátok át a dolgokat ,hogy kinek - mi mennyit jelent , és beszéljétek meg !Szerintem mindenkinek jár egy utolsó utáni esély is .. :)

2012. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez furcsán fog hangozni, de én tudom hogy el kell szakadnom tőle. viszont a szivem nagyon erősen azt üzeni hogy Ne! ://
2012. okt. 18. 21:05
 8/8 anonim válasza:
Általában a szív erősebb mint az agy ; ) Előző voltam
2012. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!