Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már majdnem egy éve, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már majdnem egy éve, hogy vissza utasított, de még mindig érzek iránta valamit, miért van ez?

Figyelt kérdés
Kb egy éve egy lánynak el mondtam ,hogy mit érzek ,de őnem érzet hasonlóan .Valószinüleg azért mert nem vlt első szándékom ,hogy össze jöjjek vele csak szimplán barát volt majd aztán meg kedveltem és ugyan olyan volt mint én olyan volt mint amikor megkérdezi tőled valaki milyen lányt szeretnél és elmondod ,ő olyan volt. A külseje is meg fogott azért de leginkább a belső volt ami nagyon tetszett(elégé nagyon).Na tehát elmondtam mi van de, ő nem érezte ezt, és sok idejig nem beszéltünk ,de utána megint baráti kapcsolatunk lett, már jó ideje nem találkozok vele sűrűn kb két havonta és jó ha havonta beszélek vele.Mostanság elkezdtem gondolni rá és a mostani és a tavai idő közöt is gondoltam rá és olyankor mindig szomorú leszek nagyon ,hogy "miért ? miért nem ...?" mert amúgy nem is szó szerint mondta nekem ,hogy ő nem akar semmit se hanem jöttek a sablonok amiket már a fiúk meg szokhattak már a csajoktól.Szerelmes lettem belé ? mert ő az első és egyetlen lány aki miatt így érzek,nem volt velem sose ilyen.Lehet még valamit ezzel tenni ?NAgyon kilátástalan de minél többsazör gondolok rá annál jobban szenvedek ... KÉRLEK SEGITSETEG !!!! F/16

2012. okt. 17. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egyfajta plátói szerelem, én így mondanám, és ugye viszonzatlan is, ami a legrosszabb, és egyben nem tudni miért jó érzés is, nem lehet választ adni sajnos, de sztem te is tudod hogy ezt magadban kell rendezned, vagy megpróbálhatsz hinni a célodba, és tenni érte, vagy megpróbálod elfelejteni, de egyik sem könnyű, azért leírtam, hátha segít
2012. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, próbáltam felejteni de ahogy látod,látom nem ment...Mellesleg amikor vissza utasítot azon a napon pár gondolkodtam,hogy egy kocsi elé ki kéne ugrani ...de miért ,miért nem érzi ugyan azt ?? rengeteg dologban hasonlítunk de neki ez nem tűnt fel és nem is érdekli ? ://
2012. okt. 17. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
sajnos ez nem így működik, de szép lenne am, volt oylan lány akiben szinte magamra ismertem, rossz és jó tulajdonságok alapján is, ennek ellenére, totál semleges voltam neki, lehet egy lány olyanra vágyik aki kontrasztot teremt, tehát másra
2012. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!