Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hevertétek ki a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hevertétek ki a szakítást?

Figyelt kérdés

2év után tegnap este szakítottam a párommal. Folyamatosan csak veszekedtünk,alig-alig voltak jó pillanatok. Ő este elment bulizni,felhívtam,és azt mondta,hogy ne hívogassam. Éjszaka semmit nem aludtam,folyamatosan fáj a fejem,remegek, a gyomrom görcsöl,hányingerem van,fázok. Teljesen ki vagyok készülve. Tudom,hogy jobb nekem nélküle, de nem megy.. Nehéz átlépni 2évet.. Ti mit csináltatok? Nekiálltam tanulni,semmi hatása,csak rajta jár az eszem, nem tudom,hogy mit csinálhatott abban a buliban, kivel,semmit nem tudok. Szerelmes vagyok belé,nagyon.De a mi időnk lejárt.. Bárcsak túl tudnám magam tenni rajta! Folyamatosan hívom,nem veszi fel! Semmi nem köt le, reggel lefürödtem forró vízbe, nem lettem jobban! Sírok 9órája...Segítsetek kérlek,nagyon félek! Mit tegyek? Mellette nőttem fel..:(


Egy kétségbeesett 19éves lány..:(


2011. márc. 20. 07:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen szakítás valóban nagyon fájdalmas tud lenni.

De ennek így kell lennie. Fájdalmasnak kell lennie.

Most még nem látod a jövőt, de elárulom neked, hogy lesz még sokkal jobb, lesz olyan, hogy erre a szakításra úgy fogsz visszagondolni, mint egy bolti bevásárlásra.

Most nyugodtan sírj, ennek így kell lennie. az lenne a furcsa, ha nem sírnál.

Kétségbe vagy esve, de néhány nap és sokkal jobb lesz. Majd észreveszed, hogy más is van, ami boldoggá tesz, egyesül is tudod olyan jól érezni magad, mint régen.

De ez elmúlt.

Fel a fejjel, ettől leszel értékesebb, ha ezen túlteszed magad.

2011. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,próbálom túltenni magam, de nehezen megy! Mennyi időbe fog ez telni? Folyamatosan sírok, azok a boldog percek, és olyan büszke voltam rá,annyira szerettem,sok lány összeakart vele jönni és az enyém volt, és most ez van.. Örülhet mindenki, szabadon engedtem. Soha nem fogom már elérni?Ne is keressem? Itt van még nálam egy csomó cucca, valahogy oda kell adjam neki.. FÉLEK! Nem létezek nélküle!! :(((((((((((((((((((((( Ő a mindenem! Kell nekem!!!!!!!!!!:(



http://www.youtube.com/watch?v=ejjfTaSo1rU

2011. márc. 20. 07:16
 3/16 A kérdező kommentje:

Családomnak hogy mondom el? Mindenki szerette.:(

Szinte együtt éltünk!!!!!!!!!!

2011. márc. 20. 07:35
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, kívánom neked, hogy felül tudj ezen kerekedni, és semmi hosszan tartó rossz érzés ne maradjon benned. NE aggódj, egyelőre teljesen normális, hogy így érzel, és egy ideig így is fogsz érezni.

Ha úgy érzed, hogy van esély arra, hogy újrakezdjétek, csak akkor hívd.

Viszont, ha nagyon sokat veszekedtetek, akkor akárhogy is próbálkoztok, nem lesz máshogy, ha újrakezditek, akkor sem. Nem érdemes belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol csak nyúzza egymást a két fél.

Most benne dolgozik a büszkeség, nyilván ezért nem veszi fel a telefont, de szerintem ne is nagyon erőltesd ezeket a hívásokat.

Próbáld meg a benned felgyülemlett feszültséget értelmes módon felhasználni, levezetni, mert ha nem teszed, annak rossz következményei lehetnek.

2011. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy neki is valami baja lesz, egyszer volt egy kisebb infarktusa, és féltem nagyon. Mindig stresszeli magát a munkahely miatt. De írtam neki,hogy szeretem és beszéljük meg,elolvasta,mert kaptam jelentést,hívtam és már nem vette fel..szóval..:(((((((
2011. márc. 20. 08:00
 6/16 anonim ***** válasza:
Amiatt most ne aggódj, hogy esetleg baja lesz. Az most nem a te felelősséged, hanem azoké, akik között most van. Nyugodj meg, próbáld meg nem zaklatni őt most, lehet, hogy ezzel többet ártasz, mint amennyit használsz. HA egy férfi gőgös, akkor nem fog jót tenni neki, ha úgymond "zaklatod" őt vagy "futsz utána". Akkor csak még makacsabbá válik.
2011. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Rendben,megpróbálom nem keresni, bár nehezen megy!

Egyszer azt mondta,hogy ha szakítanánk,akkor makacskodna,és keresne.. Nem tudom,hogy ezt most hogy gondolja, de én szeretem nagyon! Neki álltam tanulni...eredmény: 2perc sírás nélkül:D most nem sírok, egyik barátom megvigasztalt, délután átmegyek hozzá!

Barátom cuccait,amik itt vannak mikor adjam neki vissza? Alig várom,hogy felkeljen. Írtam neki egy emailt, azt is letöröljem? Leírtam neki,hogy jobb lesz külön,de ettől függetlenül imádom, és mindig szeretni fogom..blablabla..

2011. márc. 20. 08:09
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Örülök,hogy nem leugattak most,mint másokat szokták,hanem hasznos tanácsokat kaptam!

Megyek,megpróbálok aludni, később jövök! :)

Vacogok,mint a kutya,pedig van itt bent kb. 22fok tuti.:)

2011. márc. 20. 08:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hogy nem a pasid tesz értékessé, nélküle is nagyszerűen boldogulsz. Nem beszélve, hogy többet érdemelsz egy problémákkal terhelt kapcsolatnál.Növeld az önbizalmad egy új külsővel, menj el fodrászhoz, újítsd fel a ruháidat, menj el edzeni, vágj bele egy méregtelenítő kúrába.Tanulj a hibáidból, és ne kudarcként éld meg az exviszonyodat. Jusson eszedbe, hogy most nyugodtabb, veszekedés mentesebb életet élhetsz. A bosszút felejtsd el!!!Rendezz magadnak szakítós partyt, a barátaiddal. Nézzetek olyan filmeket, mint az Elvált nők klubja, Lepattintva, a Rózsák háborúja. Állíts össze egy "szingli vagyok és boldog zenei válogatást. A finálé dal lehet az I Will Survive, és hallgassátok egész este. Készítsd el kartonból a pasi élethű mását, megdobálhatjátok tenisz labdával, összefirkálhatjátok. Versenyezzetek ki tudja viccesebben utánozni, az ex idétlen szokásait, beszédét, gesztusait. Jó szórakozást. Ha arra kéred a barátnőidet, hogy a bulira mindenki hozzon magával három haver fiút is, akiket te nem ismersz, találhatsz közöttük olyat is, aki végképp elfelejteti veled az ex-et!
2011. márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Fuu köszönöm! Visszatértem az "alvásból" lefeküdtem,és annyira görcsöl a gyomrom, gondolom az idegeskedéstől,hogy nem tudok aludni..

Ez a party jó ötletnek hangzik,bár,még erőt kell hozzá vennem!:( Jelenleg sajnos csak rajta jár az eszem minden mp-ben, de meg fogom tenni! Még 1-2 ilyen nap, és minden rendben lesz! Az a baj,hogy az eszem tudja,hogy hagynom kell, de a szivem azt diktálja,hogy vissza fogom még kapni..:(

2011. márc. 20. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!