Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő alatt hevertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Mennyi idő alatt hevertétek ki a szakítást?

Figyelt kérdés

Velem 1,5 hónapja szakított a barátom de néha olyanokat ír ami számomra teljesen félreérthető. Pl: gyönyörű vagy, bárcsak szerelmes lennék, megkérdezte, hogy úgy gondolom, hogy mi már soha többet nem leszünk együtt? Meg mindig megkérdez egy-egy olyan felejthetetlen élményt, hogy emlékszem-e rá. Meg volt amikor telefonon beszéltünk és éppen fürdött és azt mondta, hogy ahogy rám gondolt felizgult. Máskor meg olyan bunkó velem. Nem értem, hogy miért csinálja ezt. Szeretném elfelejteni, mert most biztos, hogy nem kaphatom vissza de ez így sem jó, hogy egyszer olyat ír mintha kiakarna békülni máskor pedig éppen az ellenkező felé viselkedik. Mit tegyek?

18/L


2009. ápr. 18. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én 2-3 hónap alatt ha nagyon nagyon szerettem
2009. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
ha igazán szeretett a volt barátod akkor mindenképpen vissza szerezne de ha ilyeneket irkál akkor biztos nem szeret mert csak hülyít téged vagy csak simán a barátod akar lenni....nekem egy évig tartott míg nem ugy gondoltam arra a fiúra ki nem is járt velem vissza utasított majd jó barátok lettünk de közben 1 évig szerelmes voltam belé majd valahogy elmúlt...
2009. ápr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy már nem szerelmes. De azért félreérthetők ezek a mondatai amiket ír és ahogyan tálalja. Sőt amikor azt mondta, hogy mit meg nem tenne ha most megölelhetném. Valahol biztos, hogy szeret és kötődik hozzám. És abban is biztos vagyok hogy vannak olyan napjai amikor sokkal jobban hiányok mint a többin és neki sem egyszerű de sokkal könnyebb mint nekem.Sajnos az a legnagyobb bajom, hogy én még mindig nagyon nagyon szeretem. De már nem biztos, hogy szerelemmel de ettől függetlenül a világon a legboldogabb lennék ha kibékülhetnénk.
2009. ápr. 18. 20:59
 4/13 anonim ***** válasza:
ma dobtak.én is szeretném tudni mikor leszek tul rajta.imádom,de ő nem szeret és volt ő is bunko!irj privit.
2009. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem majdnem egy év kellett!!

Nagyon szerettem, és nagyon csúnyán otthagyott az exe miatt...

És az volt a legrosszabb, hogy nem tudtam utálni, annyira szerettem...

2009. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
szerintem mindig a pasi dobja a nőt!a férfiaknak nincsenek érzéseik!
2009. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

21:25ös

ez nem igaz. a pasiknak is vannak érzéseik hidd el. amikor nem látja őket senki, akkor ők is sírnak..

15/L.

2009. ápr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze, hogy vannak érzéseik csak jobban kordába tudják tartani mint mi nők. Azt is tudom, hogy volt amikor ő is pityerget miattam csak nem értem ha ennyire rossz volt nélkülem, hogy pityeregjen akkor miért nem akart vissza jönni? Mert nagyobb benne az "élni akarok és nőket k...ni" :S
2009. ápr. 18. 22:16
 9/13 anonim ***** válasza:

pár hét alatt... mert azt csináltam amit mindig is szerettem és ami elvonta a figyelmemet.

Haverokkal voltam kocsmázni (egyszer sem rúgtam be, de azért iszogattam, csak mértékkel... stb.)

2009. ápr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az okosok azt mondják,hogy egy kapcsolat kiheveréséhez fele annyi idő kell, mint amennyi ideig együtt voltatok. Nálam is így volt. 1 évig voltunk együtt és fél évig szenvedtem, de egyre kevésbé, minden nappal könnyebb lett kicsit.

Persze túlzásnak tartom mondjuk Pl 1 hónapos kapcsolatnál 2 hétig bőgni......

2009. ápr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!