Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyi idő után hevertetek ki egy szakítást? Mi segített?

Figyelt kérdés

Mennyi idős kapcsolatról volt szó?

Korotok?


köszi!


2011. júl. 31. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
20L 3éves kapcsolat...nem volt vele jo,de a megszokás nagy ur...megismertem páromat és vlee jöttem össze rögtön szakitás után,mert beleszerettem már elötte is.segitett benne hogy rájöjjek nem jo a 3éves már...
2011. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 éves kapcsolat, 16 éves lány

kiheverési idő: 2 év

2011. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és exem meg velem felejtette el bnöjét...s már fél éve nem volt vele.és utánam is msot 10honapra lett nője
2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első szerelem,akivel 16 évesen jártam rövid ideig.Őt 4,5évbe telt mire kihevertem,csak mert mindig visszatértünk egymás életébe.

Aztán egy 4hós kapcsolatból dobtak,őt 3nap után hevertem ki,összejött egy állati jó pasi,csak sajnos 2hétig tartott az :D őt félév alatt hevertem ki.A 2 éves kapcsolatomban én szakítottam,1nap alatt kihevertem.Egy srácot akivel kavarogtunk pár hónapig,őt pedig 1 évbe telt kihevernem.24n

2011. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egy 2 éves kapcsolatot, ami nagyon rossz volt, azonnal fellélegeztem a szakítás után, kb 4 hónap alatt felejtettem el teljesen, akkor összejöttem egy lánnyal, akivel fantasztikus volt a szex, de amúgy egy hülye p!csa volt :)


25/F

2011. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

4 hónapos kapcsolatomat olyan 1 hét alatt hevertem ki

Segítségemre volt: - Killakikitt - Gádzsik

- Tirpa - Gádzsik 2


16/F

2011. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

első szerelmet (13-14-15) évesen jártam vele (igen, 3x, mindháromszor kb 2 hétig) a mai napig nem hevertem ki. az egyik 3 hetes 'kapcsolatomat' (átbaszott) kb pár nap alatt, a mostani 9 hónap után ért véget kb 3 hete és még nem vagyok rajta túl teljesen. de majd elmúlik :)

17/L

2011. aug. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!