Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla998877 kérdése:

Van egy lány aki tetszik és már 3 hónapja ismerjük egymást. Csomószor olyanokat ír hogy szeretlek stb. aztán néha nagyon beflegmul de nem tudom mire. Ez miért van lányok? 15/f

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak szimplán rosszabb passzban van. Bár megmondom őszintén, hogy én is flegma vagyok néha ha már agyamra megy az illető, de annak, akinek azt írom, hogy szeretem/ergo tetszik nekem meg minden/ annak, nem szoktam, olyat írni, hogy csá stb. Szóval csak azzal vagyok flegma, akit leszeretnék rázni.

15/L

2012. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 köszönöm :D és szerintetek mondjam neki hogy én ugy érzem h néha flegma ?
2012. okt. 20. 14:20
 13/15 anonim ***** válasza:
csak mond neki hogy nyugodjon meg és ne legyen durcis ;D #10/12
2012. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hat szerintem az lehet a hatterben hogy mondjuk mar varja hogy irj neki fel napja, te meg nem irsz es a vegere azlesz hogy visszavesz a kedvessegbol (beflegmul) vagy nem olyat irsz amit o vart, vagy nem valaszoltal idoben, vagy facebookon irtal vmi csajnak es latta :D addig jo mig csak beflegmul es nem panaszkodik. en is csak flegma szoktam lenni ilyenkor :D
2012. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt flegma egy lány. De szerintem ő alapból flegma csak addig volt kedves velem amíg akart tőlem valamit.

Utána megismertem a rosszabbik oldalát. Szerencsére korábban egyik csaj sem volt lenéző akikkel valamilyen kalandba/kapcsolatba keveredtem. De egyet kifogtam. Előre nem tudtam én sem. Isten óvjon az ilyenektől. Remélem többet nem ismerkedek meg ilyennel.

2023. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!