Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, hogy ne süllyedj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne süllyedjek tovább? Változtatni akarok!

Figyelt kérdés

Ez hosszú lesz. Azért is írok ide, mert szerintem ebben a kategóriában normálisabb emberek válaszolnak, mint a "párkapcsolat" kategóriában egyrészt, másrészt pedig mert a dolog a vőlegényemről szól, akit úgy érzem, tekinthetek családtagomnak. Egyetemista vagyok, azt elárulom, és, hogy már nagyon régóta együtt vagyunk, de a lényeg most más: A múltamban történt pár rossz dolog, nagyon hamar fel kellett nőnöm, úgy éreztem, mert a szüleim elváltak, anyukámmal megszakadt a jó kapcsolatom hosszú ideig, és apukámra vigyáznom kellett, mert összetört. (8 éves voltam...) Így nőttem fel. Volt szerencsém pár olyan sráchoz is, akik átvertek, nem illettem hozzájuk, de most egy olyan végtelenül türelmes ember áll mellettem, akinél jobbat nem is kívánhatnék. A hosszú idő alatt, amióta együtt vagyunk, sosem bántott meg, mindig megértett, mindenben mellettem állt. Elfogadta, hogy sokszor apró dolgok miatt olyan ideges vagyok, hogy vagdalkozok, sikítok és sírok... Viszont kezdem azt látni rajta, hogy boldogtalan. Nem tudom, mit kezdjek az életemmel mostanában, és céltalannak érzem magam és így nem tudok örülni semminek. Nem arra az egyetemre járok ahová szerettem volna... Nem voltam elég jó.

A lényeg: nem akarom elveszíteni Őt, mert ő a legfontosabb nekem! Mit tegyek, hogy megint egyenesbe jöjjek? Hogy ne csak panaszkodjak neki, hogy legyen kedvem élvezni vele az életet...? Segítsetek, kérlek, mert változtatni szeretnék.



2012. okt. 21. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Szia. Igen, az gond az, hogy céltalan vagy. Sajnos ez most egy ilyen világ a fiataloknak, de kell találnod valamit, amibe kiteljesedhetsz. Tanulj minél többet, főleg nyelveket, az lefoglal és nagyon jó érzés ha minél többet tudsz. Ne keseregj, hogy nem voltál a másik egyetemhez elég jó, most tanulj amennyit csak tudsz. Hátha ez segít. A pároddal kapcsolatban van némi kétségem. Kérlek, ne vedd rossz néven, de ha mind a ketten boldogtalanok vagytok, biztos, hogy ez az ami élethosszig kell? Gondold át, hogy egy életet le tudtok-e élni együtt, mielőtt jönnének a gyerekek. Nehéz ez a mostani világ mindenkinek, leginkább a fiataloknak. Kívánom Neked, hogy legyél boldog és elégedett. Tudod: a gondolat teremtő ereje... :):):)
2012. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Oleld meg

2. Vagdosasrol szokjal le, szar dolog a depresszio, de az oncsonkitas a legallja, es ertelme sincs. Menj es inkabb verj szet egy bokszsakot, vagy sportolj valamit, az segit megnyugodni.

3. Minden fejben dol el. Nem a multtal kell foglalkozni, hanem a jovovel, nem kell minden dolgon stresszelni. Elobb utobb te is be kell, hogy lasd, nincs ertelme a paniknak, semmi sem fog valtozni, maximum rosszalloan neznek rad a korulotted levok. Gondolj bele miert vagy ideges, es lasd be, hogy ezek igazabol lenyegtelen dolgok. Az elet teli van hibakkal, meg kudarcokkal. Na es? Nem kell veluk foglalkozni. Koncentralj inkabb pozitivabb dolgokra es orulj annak ami van.

4. Oleld meg

2012. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél jóban önmagaddal. Sok önismereti munka, de semmi más nem oldja meg. Nem a srác boldogsága a fontos, hanem a saját egyensúlyod. Ha az megvan, ha önmagad elfogadod és szereted kifele is mást adsz, így majd a sráci is boldogabb lesz. Figyeljetek egymás szeretetnyelvére...Ebben az esetben te az övére. Ha nem tudod mi az, keresd meg és add neki azt...
2012. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! Egyébként az elsőnek mondom, ő általában boldog, és mindig fel tud vidítani, csak most 1-2 hete érzem (éreztem, mert most már meg is beszéltük és sokkal jobb lett) hogy nem minden oké. Kiderült, hogy neki is otthoni és sulis dolgok vannak a háttérben, szóval a kapcsolattal minden oké:)

és igaz, magammal kell jóban lennem. azt hiszem, tudom mit fogok kezdeni. Csak kellett egy pár külső szemlélői tanács. Szóval köszönöm

2012. okt. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!