Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nevet akarok változtatni...

Nevet akarok változtatni facebook-on de nem engedi?

Figyelt kérdés
láttam másoknál hogy más betűtípussal írnak ezt hogy lehet ott módosítani? egyébként átakartam írni a nevemet mert egy csajtól lemásoltam ƒяυzѕιι -ra de azt írta ki hogy nem engedi. másnak hogy sikerült Segítsetek!?
2012. aug. 22. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lehet megadni a latin karaktertől eltérőt.

Megpróbálhatod, de a rendszer letiltja.


Azt nem tudom hogy másnak hogy sikerült, de inkább ne akarj ilyen nevet az oldalon. Bárki bejelenti, akkor letiltják a fiókodat, és külön a személyid beküldésével kell igazolni hogy létező személy vagy. Ennyit nem ér meg ez a szórakozás, arról nem is beszélve hogy megnehezíti a kommunikációt.


Ha nem vagy túl fiatal, talán emlékszel hogy mennyi idióta ember volt Iwiw-en, akiknek tele volt számokkal meg pillangóval, szívecskével meg mindenféle karakterrel a neve, úgy hogy fel sem lehetett ismerni hogy kiről van szó.

2012. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
21 vagyok, igen emlékszem, csak egy kis stílust vinnék az adatlapomba :)
2012. aug. 22. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:

A neved adott, ezzel vagy a rendszerben azonosítható a többiek számára.

Mivel van jó pár Kis(s), Nagy, Kovács nevű ember, ezért a második azonosító a képmásod amiről felismerhetnek, hiszen ha mindenki "xy vagyok oszt cshő"-nevű, akkor újra kialakul a felismerhetetlen tömeg. A nevet emiatt kár variálni, 3-nál többször nem is engedik.


Az idővonal borítója szintén lehetőséget ad arra hogy egyedi, megkülönböztethető legyél a többi ember között.

Egy majdnem 1 milliárd taggal rendelkező oldalon nem lehetsz mindenkitől különb.

2012. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!