Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, h tudom, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h tudom, h tetszek egy srácnak, mert néz meg minden, de ő mégis azt várja, hogy én kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek kezdeményezni, viszont tetszik a srác.

2012. nov. 13. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15
2012. nov. 13. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz kezdeményezni?
2012. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Talán csak fél a visszautasítástól.
2012. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a fiú pont azért néz engem, mert én nem lógok rajta, és félek, ha megtudja, h tetszik nekem, akk engem is úgy fog kezelni, mint a többi ribit.
2012. nov. 13. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 14/F vagyok...

Igaz,már ismertem egy ideje a jelenlegi Barátnőmet....de egyszercsak lerohant.Szó szerint! :)Azóta is együttvagyunk.(Persze,előző nap elmondtam Neki,hogy szeretnék a barátságnál többet...akkor azt mondta,átgondolja,és majd jelzi,hogy döntött..Hát,így.. :))) örök emlék marad. (:

2012. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) am ez a fiú olyan félénk,, h bevallani biztos nem fog semmit...
2012. nov. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!