Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esély a folytatásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a folytatásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első szerelemről lenne szó,előre szólok..

Szóval,én 14/F vagyok.Tehát,még nincs oly" hatalmas tapasztalatom ezen a téren.

De,talán az már sugall valamit,hogy 8 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,akit mellesleg mai napig szeretek.(Nem,nem írtam el,és nem követem az "eldogós" trendet.)

A baj csak az,hogy kicsit több,mint egy hete valami baja lett..Hogy mi,azt sajnos nem tudtam meg.3 napig nagyon levolt,mindenre kiakadt,nem csak velem kapcsolatban,és soha nem láttam mosolyogni. (Igen,lehet,hogy a havi...de ennyire az sem lehet extrém,hogy totál kikészítse!vagy mégis?)

A 3 napot úgy értem,hogy előző nap még találkoztunk,csókolóztunk,szóval,semmi baj nem volt.

Egyik reggelre ilyen lett.És nem változott.

3 napig nagyon óvatosan kezeltem,nagyon türelmes voltam,mindig próbáltam mosolyogni,szóval,direkt nem keltettem a feszültséget.

a 3 nap után kértem,hogy találkozzunk (sulin kívül is..)

Írtam előtte FB-n pár szót,hogy nagyon szeretem,stb...

Nem "nyálas" stílusban.

Mihelyst meglátta,kiborult a bili..

Valami tovább rombolta a lelkiállapotát,és nagyon kikészült.

Caps Lockot ki sem kapcsolta.MINDENT a fejemhez vágott.Még azokat is,amiket valójában anno Ő tett,dehát...

Inkább odamentem,hogy élőben beszéljünk..borzasztó 1 óra volt.Mindig csak a kifogásokat kereste.Mintha nem is Ő lett volna!

1 óráig szenvedtem,hogy higgadjon le...azt sem tagadom,hogy már sírtam...olyan iszonyatosan ordibált,és toporzékolt,hogy már féltettem,hogy szívrohamot kap!

Végül feladtam,hazajöttem.

Pár napig nem beszéltünk.Pár napja azonban sikerült beszélnünk pár szót.Mesélt kicsit..nem volt sok időnk,így a kapcsolatunkról csak annyit kértem,hogy gondolkozzon,mert én semmit nem tettem.És szeretem!És már teljesen vidám volt.

Azóta a suliban is rendes,mosolygós,velem is.

Ezalatt a kb. egy hét alatt a legjobb barátnőivel,stb. is ordibált...

Holnap fogunk beszélni.

Szerintetek?Másik pasi,stb. kizárva,ez teljesen biztos.

És a suliban is ugyanúgy kezel már,mint a "szép időkben".

Egyébként,nagyon harmonikus a kapcsolatunk.Voltak viták persze,de az hol nincs..?

Ha kell,elfelejtem az egészet,hisz szeretem..

És tudom,hogy Ő is,hisz az idegösszeomlás előtti napon még nagyon bújt hozzám.

Vélemények?Nagyon pocsék érzés, hogy nem tudtam segíteni Neki..



2012. nov. 15. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsánat: az eldogós "eldobós" akart lenni.

Ez alatt azt értem,hogy én megbecsülöm azt,ami/aki van...

2012. nov. 15. 16:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Tinédzser. Ráadásul csaj, ha pedig egy picit is labilisabb az idegrendszere, az simán eredményezhet ilyen ok nélküli hisztiket. Majd kinövi.
2012. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehát...Nagyon kész volt,ilyennek lányt még nem láttam. :/
2012. nov. 15. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te ugyanaz a 14 éves fiú vagy, akinek pár napja, kb. ugyanebben a kérdésben segítettem? :) Nem baj, csak érdekel. A lányoknak vannak rossz napjai, ha szereted, én azt mondom, küzdj meg érte, ha már el tudtok beszélgetni, utána veszekedés után kell egy kis idő, amíg visszarázódtok a régi kerékvágásba, de ha tényleg szeretitek egymást, ez meg fog történni, én szorítok :)
2012. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges. :)

Csak sajnálom,hogy tényleg mindenben támogatom,és Mellette vagyok,akkoris,ha baj van..mégis ez van..

Nehéz volt az a 3 nap...hogy csak ott álltam Mellette a folyosón,és alig mertem Hozzászólni..

Néhányan még meg is jegyezték,hogy "olyan aranyos,ahogy ott állsz mellette,és nézed."

Ja,igen,volt,hogy elbambultam (nem direkt),akkor kicsit feltűnő lehetett. :)

Mindenki támogat,de féltettem,hogy tönkreteszi Magát,annyira feszült volt..

De remélem,felesleges az aggodalmam holnapra. :)

2012. nov. 15. 16:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam anno énis fél éve, mint te. Annyi hogy 1 évvel idősebb vagyok nálad.. Szinte ugyanez volt a szisztéma, egyik nap még minden rendben, másnap reggel már egy teljesen más leányzóval találkoztam, mint akibe anno beleszerettem. A kapcsolat 1,5 évig tartott, kicsit szomorú hogy így lett vége, dehát...

Amit tanácsolni tudok, bármennyire is furcsán hangzik, de ha ezt megteszi veled, amiket leírtál, akkor nem ér meg ennyit az egész...

Az én esetemben ugyan másik srác volt a dologban "és már nagyon ment volna" magyarul rugott volna ki engem pároslábbal, csak az volt a bibi, hogy én megbecsültem, szerettem és tiszteltem őt.

Azóta jobban megválogatom, hogy kit engedek közel magamhoz...

Aki pár nap alatt ilyenre képes, szerintem valójában sohasem szeretett!

2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:De most újra "visszatért" a régi lelkesedése a dolgok iránt,és teljesen nyugodt.

És velem is normális...tehát...nem tudom..

2012. nov. 15. 16:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs szó új pasiról,ez a biztos.Kizárt.
2012. nov. 15. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!